Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ftypi a tok padabně!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
ShotJon

ShotJon


Počet Příspěvků : 1288
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 35
Bydliště : Most
Oblíbená Bleach postava : Tatsuki

Ftypi a tok padabně! Empty
PříspěvekPředmět: Ftypi a tok padabně!   Ftypi a tok padabně! EmptyThu Dec 24, 2009 10:13 pm

Manžel a manželka pozvou na večeři hosty. Těmi jsou francouzi. CHvilku před tím než se mají oběvit si žena vzpomene, že zapomněla na šneky a pošle manžela s kýblem na zahradu ať je posbírá.
Manžel otráveně vyrazí a začně sbírat šneky. Najednou uslyší "Ahoj fešáku." Když se otočí uvidí opírající se o plot svojí novou sexy sousedku, jen v tílečku a kraťáskách. "Poslyše krasavče, už tě pár dní pozoruju. Nechceš si ke mě zajít a trochu si užít?" řeknu mu.
Manžel když se zamyslí co ho to čeká doma nelelkuje a přeleze plot. po dokonalé souloži usne vyčerpáním.
Ráno ho vzbudí svítání. Vzpomene si na večeři a rychle vyběhne ven. Přeleze plot, popadne kýbl se šnekama a vběhne do dveří. Tam zakopne a vysype šneky po po chodbě.
Najednou před nej vyjde manželka s rukama založenýma v naštvaném gestu. Manžel se nenechá vyvést z míry a rychle prohládí k rozsypaným šnekům. "Rychle kluci! Už tam skoro budem!"
Návrat nahoru Goto down
sea

sea


Počet Příspěvků : 1692
Registrován : 04. 11. 09
Oblíbená Bleach postava : Unohana, Hisagi.

Ftypi a tok padabně! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ftypi a tok padabně!   Ftypi a tok padabně! EmptyFri Jan 08, 2010 9:30 am

Starý Arab žije již přes 40 let v Chicagu. Moc rád by na své zahradě pěstoval brambory a zeleninu, ale je zde sám a cítí se již starý a slabý. Jeho syn studuje v Paříži a otec se rozhodne napsat mu e-mail:

Milý Ahmede, jsem moc smutný, že nemůžu na své zahradě pěstovat brambory. Vím, že kdybys zde byl, pomohl bys mi zahradu zrýt. Mám tě rád. Tvůj otec

Obratem obdrží odpověď: Milý otče, prosím tě, nedělej v žádném případě na zahradě cokoli!!! Schoval jsem tam "tu věc". Taky tě mám rád. Ahmed

Jen pár hodin na to obklíčí dům starého muže americká armáda, námořníci, FBI a CIA. Přeorávají a přerývají zahradu kousek po kousku, prohlížejí každý milimetr, ale nenajdou nic. Rozčarováni se opět stahují....

Týž den dostal starý muž ještě jeden e-mail od syna: Milý otče, jistě je nyní zahrada kompletně zrytá a můžeš zasázet své brambory. Víc pro tebe z takové vzdálenosti nemůžu udělat. Mám tě rád. Ahmed.


------------------

První den v americké škole. Učitelka představuje třídě nového žáka - Sakiho Suzukiho, syna šéfa představenstva firmy Sony.
Hodina začíná.
Učitelka: "Podíváme se, jaké máte znalosti amerických kulturních dějin. Kdo řekl - DEJTE MI SVOBODU NEBO SMRT?"
Žáci ani nedutají.
Suzuki zvedne ruku a praví: "Patrick Henry 1775 ve Filadelfii."
"Velmi dobře Suzuki. A kdo řekl: ZEMĚ JE NÁROD A NÁROD SE NESMÍ PODROBIT?"
Suzuki se postaví a odpoví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu".
Učitelka se podívá na ostatní žáky a pronese: "Styďte se, Suzuki je Japonec a zná americké dějiny lépe než vy!"
Ze zadních lavic je slyšet tenký hlas. "Polibte mi *** vy zasraný Japonci!"
"Kdo to řekl?" vykřikne učitelka.
Suzuki zvedne ruku a bez vyvolání odpovídá: "Generál McArthur 1942 u Panamského kanálu a Lee Jacocca 1982 na setkání dozorčí rady General Motors."
Ve třídě je ticho jako v hrobě a zezadu se zase ozve: "Asi se pobleju!"
Učitelka opět vykřikne: "Kdo to zase řekl?"
Suzuki odpoví: "George Bush senior japonskému ministru Tanakovi během pracovního oběda v Tokiu v roce 1991."
Jeden žák zvolá: "Vykuř mi ho!"
Učitelka vybuchne. "A teď už toho mám dost, kdo to řekl?"
Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinské v oválné pracovně Bílého domu ve Washingtonu v roce 1997."
Jiný žák povstane a vykřikne: "Suzuki, ty šmejde!"
Suzuki na to: "Valentino Rossi při Grand Prix motocyklů v Jižní Africe 2002."
Ve třídě vypukne naprostý chaos a řev, učitelka omdlí, otevřou se dveře a vstoupí ředitel. "K sakru, ještě nikdy jsem neviděl takovou spoušť."
Suzuki: "Kancléř Schroder poté, co mu ministr financí Hans Eichel přednesl návrh státního rozpočtu na rok 2003."
Návrat nahoru Goto down
http://sierra-estrella.deviantart.com/
sea

sea


Počet Příspěvků : 1692
Registrován : 04. 11. 09
Oblíbená Bleach postava : Unohana, Hisagi.

Ftypi a tok padabně! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ftypi a tok padabně!   Ftypi a tok padabně! EmptySat Jan 23, 2010 7:00 pm

Rok dle novináře
- autor: D.K. - převzato z diskuze na novinky.cz

Jaro: katastrofické povodně v důsledku tání sněhu, silnice se z nejasných důvodů mění v tankodrom - autům padají nejlépe celé nápravy a Jeti cestou zpátky do hor žere vše, co potká.

Léto: ničivé požáry v důsledku dlouhotrvajícího sucha, lokální povodně v důsledku přívalových dešťů a nesmíme zapomenout na žravá sarančata, nakažená klíšťata, zmutované hady nebo jinou zvířenu

Podzim: další povodně tentokrát v důsledku dešťů a špatně hospodařících zemědělců (nejlépe 3x horší než ty jarní), na všechny jde deprese, také nesmíme opomenout Jetiho který pustoší stáda při své cestě do údolí.

Zima: vděčné to období novináře, teploty klesají pod nulu nejméně ½ národa má něco zlomeného, republiku sužuje kalamita, kterou nikdo 100 let nepamatuje (napadlo asi 5 cm sněhu). Sníh a dělníci padají ze střech a ničí vše co neuteče. Hladový Jeti okupuje lesy v údolí.

Celoročně: celoročně na nás útočí finanční krize, teroristé, nemoci a v neposlední řadě mimozemšťané.



STUPNĚ ZIMY

18°C Obyvatelé Havaje si berou na noc dvě přikrývky.
10°C Obyvatelé helsinských činžáků vypínají topení. Rusové pěstují kytičky.
2°C Italská auta nejdou nastartovat.
0°C Destilovaná voda zamrzá.
-1°C Dech se stává viditelným.Rusové jedí zmrzlinu a popíjejí studené pivo.
-4°C Pes se ti snaží nacpat do postele.
-10°C Francouzská auta přestávají startovat.
-12°C Politikové začínají mluvit o bezdomovcích.
-15°C Americká auta nejdou nastartovat.
-18°C Helsinští nájemníci zapínají topení. Obyvatelé Havaje už zmrzli.
-20°C Dech se stává slyšitelným.
-24°C Německá auta nejdou nastartovat.
-29°C Pes ti zkouší vlézt pod pyžamo. Japonské automobily přestávají startovat.
-30°C Žádné normální,ani ruské auto už nejde nastartovat.
-39°C Vroucí atmosféra v Kongresu zamrzne. Rusové si zapínají vrchní knoflíky u košile.
-50°C Auto se ti snaží nacpat do postele.
-60°C Obyvatelé Helsinek zmrzli. Tuleni opouštějí Grónsko a stěhují se na jih.
-70°C Zamrzlo peklo.Univerzita v Kuzněcku organizuje přespolní orientační závod na zahřátí.
-72°C Advokáti strkají ruce do vlastních kapes.
-75°C Santa Klaus opouští polární kruh.
-120°C Alkohol zmrzl,Rus je proto nasranej.
-268°C Hélium zkapalnělo.
-273,15°C Absolutní nula.Ustává pohyb elementárních částic. Rus, žužlaje zmrzlou vodku, připouští, že je pořádná kosa.
Návrat nahoru Goto down
http://sierra-estrella.deviantart.com/
Sponsored content





Ftypi a tok padabně! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ftypi a tok padabně!   Ftypi a tok padabně! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ftypi a tok padabně!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Off Topic :: Ostatní-
Přejdi na: