Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lištice aneb Komu se vyhnout

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Lištice aneb Komu se vyhnout Empty
PříspěvekPředmět: Lištice aneb Komu se vyhnout   Lištice aneb Komu se vyhnout EmptySun Mar 28, 2010 11:18 pm

Baf.

O mně potřebujete vědět jen pár věcí: Jsem líná, málomluvná, tvrdohlavá, a funguju na kofein a čokoládu. Jsem stará tak akorát na to, abych se mohla opít ve Státech, ale ne dost stará na to, abych dostala rozum.

Kreslím, co si pamatuju, kvalita tvorby je však dosti pochybná, protože jsem se narodila se sílou vůle roztržitého křečka. Ale posuďte sami: foxlingtm.deviantart.com. (Je mi líto, URL kód jaksi nefachá. CTRL+C CTRL+V jsou vašimi přáteli.)

Miluju slova a to, co s nimi někteří lidé dokážou. Čas od času i sama píšu, ale tyhle nebohé stvůřičky končí pravidelně v koši - ať už fyzickém či digitálním - protože za boha a zlatý prase k tomu nedokážu udržet myšlenku.

Taky mi vždycky všechno trvá strašně dlouho... což je důvod, proč tenhle nesmysl smolím už asi hodinu! Mad


No a jestli vás zajímá ještě něco navíc, tak se budete muset zeptat...
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet Příspěvků : 1931
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 32
Bydliště : Czech Republic
Oblíbená Bleach postava : Yamamoto, Shunsui, Sasakibe

Lištice aneb Komu se vyhnout Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lištice aneb Komu se vyhnout   Lištice aneb Komu se vyhnout EmptyMon Mar 29, 2010 12:32 am

A co třewba aby sis udělala postavu, když už se představuješ a tím pádem chceš nejspíš patřit k naší komunitě.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Lištice aneb Komu se vyhnout Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lištice aneb Komu se vyhnout   Lištice aneb Komu se vyhnout EmptyMon Mar 29, 2010 12:43 am

Tak na to se potřebuju a) vyspat, b) rozkoukat.

Navíc jsem tu na pozvání od Shota, takže kdoví, jestli.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Počet Příspěvků : 1288
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 35
Bydliště : Most
Oblíbená Bleach postava : Tatsuki

Lištice aneb Komu se vyhnout Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lištice aneb Komu se vyhnout   Lištice aneb Komu se vyhnout EmptyMon Mar 29, 2010 12:01 pm

Ahoj, ahoj! Já se tě na nic ptát nepotřebuju! A jsem rád že jsi se konečně objevila Smile
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Lištice aneb Komu se vyhnout Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lištice aneb Komu se vyhnout   Lištice aneb Komu se vyhnout EmptyMon Mar 29, 2010 2:04 pm

a) s kým b) by mělo být před a...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Lištice aneb Komu se vyhnout Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lištice aneb Komu se vyhnout   Lištice aneb Komu se vyhnout EmptyFri May 15, 2015 6:14 pm

Já vidím jen jednoho protivu, co není protiva a jednoho vtipálka Very Happy A Shot byl prostě jen milej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lištice aneb Komu se vyhnout Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lištice aneb Komu se vyhnout   Lištice aneb Komu se vyhnout Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lištice aneb Komu se vyhnout
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Off Topic :: O nás-
Přejdi na: