Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Konečné řešení Warhammer otázky

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Konečné řešení Warhammer otázky Empty
PříspěvekPředmět: Konečné řešení Warhammer otázky   Konečné řešení Warhammer otázky EmptyWed Aug 04, 2010 9:52 pm

Ahoj. Jak jistě víte, byl jsem adminem na Warhammer 40k foru. S tím forkem jsem si dal opravdu práci (obrázky, popisy ras apod.) a byl bych opravdu nerad, kdyby umřelo nadobro. Taky bych si v něm rád zahrál.

A proto se ptám. Je tu někdo, kdo by byl tak hodný a převzal toto forum ode mne (aniž bych si nárokoval nějaké "spoluadminství)? Klidně pozměnit příběh, cokoliv. Jen bych si tam rád zahrál a opět ho oživil.

Rozhlašte to i ostatním. Díky, Phate.

PS:Kdo chce, napište se mi sem
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Počet Příspěvků : 722
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 30
Bydliště : Ostrava- 157 sake bar

Konečné řešení Warhammer otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečné řešení Warhammer otázky   Konečné řešení Warhammer otázky EmptyThu Aug 05, 2010 4:41 pm

hehe.) snad někoho najdeš ja pro oživeni fantaska musel sehnat nove hrače avšak tamty sem nezapudil.)
Návrat nahoru Goto down
http://hero.forumo.biz
ShotJon

ShotJon


Počet Příspěvků : 1288
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 35
Bydliště : Most
Oblíbená Bleach postava : Tatsuki

Konečné řešení Warhammer otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečné řešení Warhammer otázky   Konečné řešení Warhammer otázky EmptyThu Aug 05, 2010 7:04 pm

Nezapudil ale taky jim nic neřekl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Počet Příspěvků : 722
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 30
Bydliště : Ostrava- 157 sake bar

Konečné řešení Warhammer otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečné řešení Warhammer otázky   Konečné řešení Warhammer otázky EmptyThu Aug 05, 2010 7:07 pm

xD nj ste bily fučxD sem tu psal o fantasku ale to ste už tu asik nebily:(
Návrat nahoru Goto down
http://hero.forumo.biz
Anonymní
Anonymní




Konečné řešení Warhammer otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečné řešení Warhammer otázky   Konečné řešení Warhammer otázky EmptyThu Aug 05, 2010 8:25 pm

Joshi, ty sis hlavně jel bez toho, abys počkal na hráče. Já jsem po dvou tejdnech přišel na fantázko a bylo tam 25 stránek. Řekni mi, jaký důvod mám to číst?
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Počet Příspěvků : 722
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 30
Bydliště : Ostrava- 157 sake bar

Konečné řešení Warhammer otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečné řešení Warhammer otázky   Konečné řešení Warhammer otázky EmptyThu Aug 05, 2010 9:08 pm

žadny to je jinej přiběch ja hlavně vyčkvama až se sejdou ti hrači co hrali minule a take kdo všechno se sejde bez toho totiž nemohu začit vaš přiběch:/
Návrat nahoru Goto down
http://hero.forumo.biz
Anonymní
Anonymní




Konečné řešení Warhammer otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečné řešení Warhammer otázky   Konečné řešení Warhammer otázky EmptyThu Aug 05, 2010 9:14 pm

No to je jedno. Nebudeme se hádat. Každopádně: Hráli byste ještě pod jiným adminem (byli byste ochotni opět začít hrát WH forum?)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Konečné řešení Warhammer otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečné řešení Warhammer otázky   Konečné řešení Warhammer otázky EmptyMon Aug 09, 2010 6:55 am

Takže: Na Warhammeru se zase začne hrát. Pro některé z vás je úlevou, že už ne s mým velením. Nynější forum povede Drix, já (ač budu mít status admina) budu pouze obyčejný hráč, případně se budu při hádkách, které snad nebudou, přiklánět k jedné, či oné straně.
Tak doufám, že vás začne hrát co nejvíc, ať už nových, či těch, kteří mají zaregistrovanou postavu.
Prosím, napište, kdo by zase začal hrát, případně, jaké máte připomínky k bývalé hře, abychom mohli tyto chyby napravit.


w40k.forumczech.com
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Konečné řešení Warhammer otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečné řešení Warhammer otázky   Konečné řešení Warhammer otázky EmptyMon Aug 16, 2010 8:05 am

Doufám, že se někdo přidá alespoň s koncem prázdnin. zatím jsme tam dva a docela to jede. Tak se přidejte co nejdřív, abyste toho nemuseli tolik číst ;-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konečné řešení Warhammer otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečné řešení Warhammer otázky   Konečné řešení Warhammer otázky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Konečné řešení Warhammer otázky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Off Topic :: Ostatní-
Přejdi na: