Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kolik anime jsi už viděl/a ?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Admin
Admin



Počet Příspěvků : 3
Registrován : 16. 07. 09
Věk : 32
Bydliště : Kladno

Kolik anime jsi už viděl/a ? Empty
PříspěvekPředmět: Kolik anime jsi už viděl/a ?   Kolik anime jsi už viděl/a ? EmptySat Jul 18, 2009 9:30 pm

Podělte se s ostatními o anime, které jste viděli.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz
Anonymní
Anonymní




Kolik anime jsi už viděl/a ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik anime jsi už viděl/a ?   Kolik anime jsi už viděl/a ? EmptyTue Nov 03, 2009 5:54 pm

No tak samozřejmě sleduji Bleach a také Naruto. Viděl jsem i 1. Fullmetal alchemist a teď sledují 2., které je pojmenováno Bratrství. Mám doma na DVD Devil may cry, Soul eater, Death note a ještě jedno anime, ale nepamatuji si název. Nyní sleduji také Nabari no Ou, které teď azčali překládat. Viděl jsem mnoho anime, ale vypsal jsem jen ty co jsem viděl v poslední době nejvíce.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kolik anime jsi už viděl/a ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik anime jsi už viděl/a ?   Kolik anime jsi už viděl/a ? EmptyTue Nov 03, 2009 10:20 pm

já ani neviem asi cez 50 Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kolik anime jsi už viděl/a ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik anime jsi už viděl/a ?   Kolik anime jsi už viděl/a ? EmptyTue Nov 03, 2009 11:33 pm

Bleach,Mononoke Hime, Naruto, Love Hina, Kaikan Phrase, Death Note, Full Metal Alchemist, Elfen Lied, Cesta do Fantazie, Haibane Renmei, Mushishi, Howl's Moving Castle, Ouran High School Host Club, Eden of the East, Cowboy Bebop, Seirei no Moribito, Blood+, Skip Beat!, Yamato Nadeshiko Shichi Henge... Tak bych mohl pokračovat ještě hodně,hodně,hodně dlouho
Návrat nahoru Goto down
sea

sea


Počet Příspěvků : 1692
Registrován : 04. 11. 09
Oblíbená Bleach postava : Unohana, Hisagi.

Kolik anime jsi už viděl/a ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik anime jsi už viděl/a ?   Kolik anime jsi už viděl/a ? EmptyWed Nov 04, 2009 1:44 pm

No, celkem už jsem viděla 97 anime plus 7 mam rozkoukaných; všechny je tu vypisovat nebudu.
Ale za nejlepší považuju:
Fate/Stay Night
X (tv+OAV)
Bleach
Devil May Cry
možná i Fairy Tail, Fullmetal Alchemist 2...
Návrat nahoru Goto down
http://sierra-estrella.deviantart.com/
Anonymní
Anonymní




Kolik anime jsi už viděl/a ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik anime jsi už viděl/a ?   Kolik anime jsi už viděl/a ? EmptyWed Nov 04, 2009 1:47 pm

Naruto , FMA1/2 , Naruto shippuden , Bleach , Detektív Konan ( Very Happy ) , Death Note , Ouran High school host club , Shaman king a ďalšie
Smile
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Počet Příspěvků : 1288
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 35
Bydliště : Most
Oblíbená Bleach postava : Tatsuki

Kolik anime jsi už viděl/a ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik anime jsi už viděl/a ?   Kolik anime jsi už viděl/a ? EmptyWed Nov 04, 2009 3:00 pm

Boha jeho kdo si to má pomatovat :) ale už jich bylo hodně. Takových zabitých hodin času :D
Ale mezi nejoblíbenější by asi patřily Ghost in the Shell SAC 1 a 2, cokoliv od Ghibli, Slayers (viděl jsem vše krom té nové série).
Bleach a Naruta jsem taky jednu dobu sledoval. V Bleachi jsem skončil okolo dílu 130 nebo tak nějak a od Naruta mě pak odpudil SHipuuden.
JInak mám zhlédnuto ještě nějakých 300 dílů One Piecu což je také naprosto geniální anime.
Když si ještě na něco vzpomenu tak sem písnu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kolik anime jsi už viděl/a ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolik anime jsi už viděl/a ?   Kolik anime jsi už viděl/a ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kolik anime jsi už viděl/a ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nejoblíbenější anime?
» Anime - 11Eyes

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Off Topic :: Jiná anime a mangy-
Přejdi na: