Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Oznámení, zajímavosti, novinky

Goto down 
AutorZpráva
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Oznámení, zajímavosti, novinky Empty
PříspěvekPředmět: Oznámení, zajímavosti, novinky   Oznámení, zajímavosti, novinky EmptyTue Dec 09, 2014 10:30 pm

Sem budou přidávány důležité informace a aktuality ohledně fóra, hry, příběhu, hráčů a tak podobně.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Oznámení, zajímavosti, novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení, zajímavosti, novinky   Oznámení, zajímavosti, novinky EmptyTue Dec 09, 2014 10:30 pm

Fórum je v přestavbě, zatím připravujte charaktery, start sem včas napíšu Smile
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Oznámení, zajímavosti, novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení, zajímavosti, novinky   Oznámení, zajímavosti, novinky EmptyThu Dec 11, 2014 6:31 pm

Dostali jsme se do fáze, kdy mám forum více méně upravené, dle svých představ. Hodil jsem sem pár užitečných informací, které vám pomůžou s tvorbou postavy a následným hraním.
Můžete tedy již představovat své charaktery a posílat je ke schválení.
Co nevidět přibude herní místnost, ve které můžou začít okamžitě hrát všechny povolené charaktery.

Dále bych rád upozornil na to, že tu máme speciální téma "Fillery". To je pro lidičky, kteří si vymyslí nějakou vlastní epizodku/příběh a chtěli by si to odmoderovat a ostatním tu hru trochu zpestřit. Fillery ale nebudou mít nic společného s hrou. I kdyby jste tam zemřeli, nebo přišli o nějakou končetinu, hry se to nijak nedotkne.
Pokud tedy chcete, aby vaše mise nějak zasahovala do příběhu, napište mi a určitě se nějak domluvíme.

Taky připomínám, že tu máme galerii, kam můžete posílat svoji tvorbu(od obrázků až po ódu na So-taicha, meze se opravdu nekladou). Do tématu "Povídky" zase můžete posílat VŠECHNY vaše fan fikce, povídky, mini příběhy(nazvěte to jak chcete Smile ). Připomínám, že nemusejí být o bleach.

Myslím že se tu vždy najde několik lidí, kteří každou tvorbu ocení a rádi se pokochají. Smile Takže se nestyďte a směle do toho!

To je ode mě prozatím vše, těším se na vaše charaktery Smile
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Oznámení, zajímavosti, novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení, zajímavosti, novinky   Oznámení, zajímavosti, novinky EmptySun Jan 11, 2015 10:09 pm

Jelikož jsem poslán na další školení, které bude dvoutýdenní a jelikož existuje možnost, že tam nebude internet(stejně jako na tom minulém :/), musím bohužel ohlásit svou dvoutýdenní neaktivitu.(hned od zítřka)
Takže ti, kdož jsou ještě na misi se můžou vrátit do Seireitei. Užijte si trochu roleplaye a seznamte se s novými hráči Smile
Pro tento čas kdy budu nepřítomen, povoluji manipulaci s NPC jež jsou nižší hodnosti než vy. Pokud budete potřebovat něco kapitánům, prosím vyhněte se tomu dokud se nevrátím.
To je odemě asi vše. Pokud máte dotazy, máte smůlu, protože tu už nebudu Very Happy Kdyby nastala nějaká změna(třeba kdyby tam byl nějakým zázrakem internet Very Happy) napíšu Smile
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Oznámení, zajímavosti, novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení, zajímavosti, novinky   Oznámení, zajímavosti, novinky EmptySun Jan 18, 2015 10:36 pm

Školení stálo za prd, navíc jsem onemocněl, takže se vám vracím o týden dříve. Od zítřka zase začínáme na ostro.
Všechny bych chtěl tímto poprosit(né že by jste měli na vybranou Razz), aby jste se dříve či později dostavili do vašich pelechů a šli spát, potom hodím nový den Smile
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Oznámení, zajímavosti, novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení, zajímavosti, novinky   Oznámení, zajímavosti, novinky EmptyThu Mar 17, 2016 8:07 am

Milí hráči,

nebudu zbytečně chodit kolem horké kaše a přejdu rovnou k věci. Ačkoliv mě to moc mrzí, nemám na forum tolik času, kolik bych si přál a kolik by jste si zasloužili. Mám toho v práci hodně, spoustu přesčasů a dalších povinností ještě po práci a do postování se prostě večer, když jsem unavenej jako kotě, donutit nedokážu.
Nemá cenu, aby jsme to tu vedli stylem jeden post za týden/čtrnáct dní, když si zrovna "milostivě" najdu chvilku postnout. Přijde mi to vůči vám nefér a tím že kontrolujete forum vás zbytečně okrádám o čas.
Takže tímto bych to chtěl ukončit a rozloučit se s vámi. Pokud by měl čistě náhodou někdo chuť to převzít, nemám s tím problém. Může rozjet vlastní příběh, nebo mu můžu předat některé svoje nápady. Tak či tak to ale už bude beze mě. Předal bych adminská práva a odešel na né moc zasloužený odpočinek.

Ještě jednou se s vámi loučím, mějte se hezky a třeba na sebe ještě někdy někde narazíme Smile

Ahoj.

//Případné dotazy směřujte spíš na můj skype
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oznámení, zajímavosti, novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení, zajímavosti, novinky   Oznámení, zajímavosti, novinky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Oznámení, zajímavosti, novinky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Pravidla :: O fóru-
Přejdi na: