Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pravidla psaní

Goto down 
AutorZpráva
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Pravidla psaní Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla psaní   Pravidla psaní EmptyTue Dec 09, 2014 11:06 pm

Pravidla jsou snad všem jasná. Základním a hlavním pravidlem je dodržování zásad slušného chování. Každý jsme jiní a máme rozdílné názory, avšak každý názor se dá sdělit slušně, bez vulgarismů.

Zde je pár dalších:

1. O své postavě píšeme vždy v první osobě!!! (Šel jsem, udělal jsem, podíval jsem se...) O zanpakuto píšeme jako o ostatních, takže v třetí osobě. (Zabimaru dnes neměl moc dobrou náladu. Asi byl po opici...)

2. Při souboji je zakázáno psát výsledek svého útoku. Je na protivníkovi , jestli se nechá zasáhnout nebo jestli na útok nějak zareaguje. Pokud nastane nějaký problém, každý má právo na přivolání admina aby rozhodl, jestli vůbec bylo možné útoku uhnout.

3. Čtěte pozorně všechny posty, které by s vámi mohli nějak souviset. Neignorujte činnost ostatních.

4. Když se odeberete do svého vnitřního světa, oddělte tu část postu nápisem: Vnitřní svět

5. Jméno postavy a místo kde se nacházíte, podtrhnuté, na začátku každého postu. Je to hlavně i kuli mně. Ovládám hodně NPC a nebudu každému zvlášť dělat obrázek, proto vždycky napíšu: Kenpachi Zaraki-kasárny 11. divize nebo Iwase Toshiko-operační sál a tak dále. Popřípadě vám k postu hodím obrázek postavy, se kterou zrovna manipuluji.

6. Nikdo se nebude nikomu posmívat a urážet ho za jeho tvorbu(ať už jeho obrázku, který nakreslil, povídky, kterou sepsal, postu, nebo třeba písně, kterou se rozhodl nazpívat...). Važte si času, který lidé vynaloží nad jejich dílem a nehaňte jim ho. Jedna věc je sdělit negativní kritiku a druhá věc je se někomu vysmát. Pokud to uvidím, vytvořím pro takovéto posměváčky speciální skupinu, ve které budou mít přístup pouze do herní místnosti a už si žádnou povídku nepřečtou(ani neprohlédnou obrázek, který někdo nakreslí a dá nám ho sem a tak podobně).

7. Toto pravidlo se některým možná nebude líbit, ale je nutné, aby nám to tu nezavřeli. Zákaz sexu a erotiky. Mohou tu být i nezletilí hráči a proto na ně musíme brát ohled.
Neznamená to, že nemůžete dát pusu své přítelkyni, ale osahávání už beru jako erotiku. Pro mě z mě si napište třeba něco jako: Pohladil jsem ji po tváři, políbil ji a pak: CENZURA. Každému to dojde, nic tím neporušíme a můžete si tímto způsobem zadělat třeba na rodinku.(proti gustu...)
Doufám, že to všem bylo jasné a srozumitelné. Děkuji za pochopení.

Dále je zde návod jak budeme psát. Toto bude standard, kterým se bude řídit většina. Výjimky, kterým bude náš způsob proti srsti, si podrobně do podpisu napíšou něco jako: "takto mluvím", takto myslím, takto ke mně mluví má zanpakuto a tak dále. Snad všichni pochopili.

Pokud něco děláte tak to píšete úplně normálně: Jdu po ulici a nechtěně jsem zakopl o kámen.
Pokud něco říkáte tak to píšete tučně, popřípadě i s uvozovkami: "Čau! Jak se máš?"
A pokud přemýšlíte tak to píšete kurzívou:Brrr... to je dneska zase zima.
Podtržením budete psát jméno charakteru, místo kde se nacházíme atp.(to bude vždy na začátku každého postu a je mi jedno, jestli máte nick stejný jako jméno postavy): Iwase Toshiko-Sokyoku
Zanpakuto s vámi bude mluvit kurzívou a bude zvýrazněna nějakou barvou: Soustřeď se Toshiko, koncentruj své reiatsu.

Takže to bude vypadat nějak takhle:

Goro Soketsu-kancelář vyšetřovatele

Seděl jsem ve své kanceláři a vyplňoval jsem papíry. Najednou někdo zaklepal. "Dále." Řekl jsem a dveře se otevřeli.
Ale nééé... co ten tu zase chce? Pomyslel jsem si nevrle. Byl to totiž posel ze čtvrté divize. Většinou nenosil dobré zprávy. Hlavně na něj zase nebuď hrubý... Pokáral mě Hikarisaaburu.

VYHRAZUJI SI PRÁVO PŘIDÁVAT NOVÁ PRAVIDLA A TO I V BUDOUCNU! JSEM JEN ČLOVĚK A NEMŮŽU OKAMŽITĚ PODCHYTIT VŠECHNO.
Návrat nahoru Goto down
 
Pravidla psaní
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Pravidla :: Jak správně hrát-
Přejdi na: