Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Něco od adminů k vám

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Něco od adminů k vám Empty
PříspěvekPředmět: Něco od adminů k vám   Něco od adminů k vám EmptyWed Dec 10, 2014 6:34 pm

Sem do tohoto tématu budu dávat věci, které bych vám rád sdělil a nehodí se nikam jinam.

Na úvod je třeba zmínit, že toto forum má velice dlouhou historii. Proto si můžete u některých hráčů všimnou většího poštu příspěvků(jsou to hráči ze staré doby, které jsem přemluvil, aby si přišli znovu zahrát, na toto mnou oživené forum-a proto jsou označeni jako VIP, prostě vzpomínka na staré časy-). Také se zde nacházejí nějaké staré konverzace(které tu nechávám z nostalgie) a příspěvky od "Anonymních" uživatelů(zrušené účty). Jelikož jsou ale užitečné, nechávám je tu. Doufám, že to nikomu nebude vadit.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Něco od adminů k vám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco od adminů k vám   Něco od adminů k vám EmptyWed Dec 24, 2014 5:08 pm

Tímto bych chtěl všem poděkovat za váš přístup, aktivitu a chuť do hry. Když jsem forum znovu rozjížděl, měl jsem strach že se nenajde ani dost lidí na to, abych mohl rozjet příběh a přeci jen jsme se dali do kupy a můžeme si společně zahrát Smile
A jelikož i admin je člověk, chtěl bych vám všem popřát krásné prožití svátků, rodinnou pohodu a pod větví to, co vám udělá radost Smile Užijte si to a pořádně oslavte Nový rok, protože jak na Nový rok... a dál to všichni známe Very Happy

Šťastné a veselé rendeer
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Něco od adminů k vám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco od adminů k vám   Něco od adminů k vám EmptyWed Jan 21, 2015 10:04 pm

Není to tak úplně oznámení, spíš mám několik témat k diskuzi, ke kterým bych rád znal váš názor, takže to hodím sem a zkusím to shrnout do třech bodů.

1.) Jak si někteří z vás možná všimli, objevila se nám tu nová, oranžová, skupina NPC. Do této skupiny je přiřazen speciální ACC s totožným názvem. Bude sloužit k tomu, aby si i hráči mohli zahrát za některá NPC, popřípadě ten účet můžu využít i já, nebo jiný moderátor/mnou pověřená osoba, když budem hrát s NPC, které jsou původní, z anime.
Má to samozřejmě svá pravidla a podmínky a jelikož to byl Eijiho nápad, jak mi ulehčit práci, tak já mu jí naopak přidělám a on mi bude zodpovídat za to, jak s NPC budete zacházet a taky mi bude pomáhat hrát některé postavy. Jak jste jistě zaregistrovali, používám velké množství NPC, abych vás nějak zabavil a vyšel vám vstříc, ale z toho množství různejch osobností jsem už začal pomalu dostávat schízu.
Jelikož jsem Eijiho takto zaúkoloval, z jeho postavy se stane taktéž NPC, aby nebyl nikdo znevýhodněn nebo dotčen. Jinýmy slovy Eiji nebude mít hráčskou postavu.
Takže, jak vlastně můžete dostat heslo od účtu NPC a zahrát si za nějakou postavu z anime? Musíte napsat mně, popřípadě Eijimu pokud tu nebudu a já pak podle svých zkušeností s vámi rozhodnu, jestli danou postavu zvládnete zahrát a buď vám heslo a povolení přidělím, nebo ne(jsem si vědom toho, že někdo bude protestovat a vztekat se, když mu řeknu, že si nemyslím, že toho Grimmjowa zahraje věrohodně, ale takhle to tu hold chodí).
Pokud heslo a povolení dostanete, automaticky vás napíšu do seznamu NPC, kde bude uveden váš Nick u jména postavy, kterou ztvárňujete a tímto ji budete mít rezervovanou. Nikdo jiný za tu postavu nebude moct hrát (až na mě a Ejiho, ale to jen v opravdu velice výjimečných, nepravděpodobných situacích, kdy by daný hráč nebyl přítomen a my nutně potřebovali NPC, které jsme mu svěřili).
Můžete si zarezervovat jak Shinigami, tak Arrancary a Vizardy... vlastně kohokoliv, kromě Yammamota, ten zůstává mně. Důležité ale je to, aby jste pamatovali na to, že vaše NPC nesmí ovlivňovat vaši vlastní postavu. Takže dám příklad, snad se dotyčný neurazí: Kaminari Sora z deváté divize za mnou přijde a požádá mě, že by si chtěl zahrát Hisagiho Shuuheie. Já vim že Sora by Hisagiho sice ztvárnil hezky, ale nepovolím mu to, protože Hisagi je jeho nadřízený a kontaktu s ním by se vyhnout prostě nemohl. Doufám, že všichni pochopili.
Pokud se stane, že se mi nebude líbit, jak postavu ztvárňujete, že jste výrazně odbočili od její povahy, kterou měla v anime/manze, bude vám odebrána. Samozřejmě se jí můžete vzdát i sami, pokud by vás třeba hraní za ní nebavilo, nebo vás třeba příliš vytěžovala a vy už na ni neměli čas.
Takže asi takto. Ode mě to je k tomuto bodu vše. Dělám to velice nerad, ale dávám ještě prostor Eijimu Takayukimu, aby se k tomu vyjádřil, pokud sem zapomněl na něco důležitého(nerad to dělám, protože se vždycky hrozně moc rozepíše Very Happy ).

2.) Věc druhá. Jelikož si myslím, že se nám to tu pěkně rozjelo a že osm aktivních lidí na foru je už číslo, se kterým se dá pracovat, napadlo mě znovu otevřít Real(svět lidí), popřípadě Evil(Hueco Mundo). Bavíme se teď trochu víc do budoucna, nemám ještě promyšlený příběh, jen by mě zajímalo, jestli by jste o to měli zájem. Na Evilu by se hrálo pochopitelně za Arrancary, popřípadě Menose, pokud by někdo opravdu chtěl, na Realu by se hrálo za Fullbringery, Quincy a nejspíš bych povolil i Bounty, pokud by byl zájem. Vizardy bych tam opět nerad viděl, jako klasické tvořené charaktery. Pouze jako NPC již existujících Vizardů.
Ať už by se jednalo o Real nebo Evil, konfrontace mezi hernímy místnostmi by nebyla možná. Každá bude mít svůj vlastní příběh. Takže pokud si někdo udělá charakter v Realu, postava z Evilu ji nebude moct přijít zabít, stejně tak jako kdyby třeba shinigami z Goodu(pracovní název pro hlavní hru, kterou hrajeme teď) skočil do Hueco Mundo, tak tam nenarazí na postavy z Evilu.

3.) Rozhodl jsem se udělat jakousi tabulku, v které bude napsáno jakou úroveň v bodech potřebujete, aby jste se mohli naučit nějakou novou techniku(třeba úroveň 4/Skvělé v shunpu na to, aby jste se mohli začít učit Senku-od někoho, kdo ji už umí- atd.). Vím že jsem říkal, že to budu brát individuelně. To budu, ale todle by mohl být takový orientační bod pro vás.

Tímto jsem vyčerpal svůj intelekt a vás bych poprosil, aby jste se k těmto bodům nějakým způsobem vyjádřili(klidně pište pod post, nebo PMku, na skype, cokoliv). Hlavně se mi prosím VŠICHNI vyjádřete k druhému bodu. Předem díky.
Návrat nahoru Goto down
Sayame Yokoi

Sayame Yokoi


Počet Příspěvků : 20
Registrován : 11. 01. 15
Věk : 35
Oblíbená Bleach postava : Yoruichi, Soi Fon

Něco od adminů k vám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco od adminů k vám   Něco od adminů k vám EmptySun Jan 25, 2015 1:35 pm

Na NPC se rozhodně moc těším. A aby si je hráči opravdu užili, je nutné zachovat jejich charaktery tak jak jsou. Což je úkol leckdy komplikovaný. Akorát mě mrzí, že Soi Fong si tedy nezahraju. Pokud se jí však ujme někdo, komu ji bez výhrad "uvěřím" bude to pro mne také výhra a užiju si hru o to víc.

Pro Real hlasuju všemi deseti. Přece jen, Bleach není zdaleka jen o shinigami a nějaký ten paskvil, nebo jak s oblibou říkám - kříženec, se vždycky hodí. Evil budiž, já bych tam asi nehrála, ale pro někoho to může být zajímavé. Neříkám tedy ani ne, ani ano. Nevadí mi ta představa. Pokud by se však rozhodovalo či se spustí Real nebo Evil, jsem pro Real.

Jediné co mě mrzí, že by příběhy byly oddělené. Představa, že se osudy jednotlivých postav propletou díky nějakému eventu je totiž zatraceně lákavá. Zahrát si člověka, který se sotva vyrovnal s faktem, že existuje něco jako reiatsu a být konfrontován známým, neznámým shinigami, jehož potenciál by mu čistě teoreticky umožnil naložit si mou maličkost do salámu... to je něco, co bych si masochisticky užívala.

Doufám, že jako odpověď to stačí a že trochu rozproudíme debatu Smile
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Něco od adminů k vám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco od adminů k vám   Něco od adminů k vám EmptySun Jan 25, 2015 10:59 pm

Já bych osobně byl taky pro real nejvíc Smile
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet Příspěvků : 1931
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 32
Bydliště : Czech Republic
Oblíbená Bleach postava : Yamamoto, Shunsui, Sasakibe

Něco od adminů k vám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco od adminů k vám   Něco od adminů k vám EmptyMon Jan 26, 2015 8:04 pm

Real ano, HM spíš ne, a jak už jsem říkal - s mou aktivitou je to špatný, nějak se nemůžu dostat do té Bleach nálady :/
Ale to se spraví.
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Něco od adminů k vám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco od adminů k vám   Něco od adminů k vám EmptyTue Jan 27, 2015 8:23 am

Mně osobně se líbí nápad s tou tabulkou a asi jako většina bych souhlasila s Realem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Něco od adminů k vám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco od adminů k vám   Něco od adminů k vám EmptyFri May 15, 2015 6:34 pm

Já vím, já vím, mám spoustu restů, které potřebují vyřešit. Je mi to moc líto, po maturitě se to pokusím dát všechno do pořádku, nebojte se.
Bod jedna, čiže přivlastnění si některého z NPC(postav z bleache) stále platí, uvítám každou pomoc, ale nedělejte to prosím z donucení. Je to pro Vás a Vaši zábavu, né pro mě.
Bod dvě... je zatím v nedohlednu. Plánován byl, protože jsem měl přislíbenou pomoc, ale nakonec z toho nějak sešlo a obávám se, že kdybych sám zkoušel rozjet ještě Real, nakonec by to dopadlo špatně.
Bod tři, tudíž tabulku vyřeším co možná nejdříve(očekávejte ji ale až začátkem června). Není to tak úplně tím, že bych neměl čas, přeci jen ta moje příprava na maturitu není zase až tak důkladná, ale nervy mi pracují a volný čas se snažím věnovat odreagování se s Vámi(postováním) a střílením Ghetů, Kroganů a Kolektorů.
Doufám jste ochotni mi to prominout a ještě chvíli to bez té "zázračné" tabulky vydržet Very Happy. Pokud ne, tak jsem tu samozřejmě od toho, abych vašim požadavkům vyhověl a nějak to udělám Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Něco od adminů k vám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco od adminů k vám   Něco od adminů k vám Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Něco od adminů k vám
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Pravidla :: O fóru-
Přejdi na: