Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Shunichi Noniro

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Shunichi Noniro Empty
PříspěvekPředmět: Shunichi Noniro   Shunichi Noniro EmptySat Dec 13, 2014 7:48 pm

Jmeno: Shunichi Noniro

Pohlaví: muž

Hodnost: Uchází se o hodnost podkapitána 13. divize (současný post je 4.člen 13. divize)

Věk: 316 (29)

Výška: 189

Váha: 78kg

Rodina: Draco Noniro (ztracené dvojče)

Bydliště: Důstojnický byt 13.té divize, v podkroví, velikost 1+1 s širokým balkonem.

Oblíbené: Chlast-slast, filozofování nad nedůležitými věcmi, poflakování se s děvčaty, dělání si šprťouchlat z vyšších důstojníků a podkapitánů.

Neoblíbené: Papírování a vůbec všechny věci týkající se administrativ.

Zajímavosti: Má ve svých dlouhých vlasech vpletenou masku hollow.

Povaha: Bezstarostný, samolibý, s dobrou povahou, někdy náladový, má víru, že všechno se dá vyřešit v klidu a bez nějakých zbytečných obstrukcí, odmlouvání a hlavně bez vzteku a zlosti. Případně násilí. Když musí něco řešit násilím, tak obvykle neodhadne míru a přežene to. Někdy se pro zábavu předvádí chvaty kungfu stylu opilého muže.

Životopis: Svůj minulý život si nepamatuje, ale žil jako prvořadý herec Jackie Chan, který mistrovsky ovládal kungfu stylu opilého muže (odtud pravděpodobná Shunova láska k chlastu), zemřel stár, obklopen vnoučaty. Jeho duše byla odebrána do Soul Society, ale stala se zvláštní věc, místo, aby tam odešel a pokračoval v jakémsi životě po smrti, skončila v těle dítěte, jednoho z dvojčat.
Shun vyrostl se svým bratrem Dracem na obchodní lodi nějakého bohatého muže ze západní Rukongaie a dlouhou dobu strávil, těžkou dřinou. Když zde skončil a vykoupil se z jeho služeb, rozhodl se otevřít si klubovnu zaměřenou na bojové umění, sehnal místní mistry dohromady a trénoval s nimi kungfu, a zjistil, že ho to celkem baví a učil se od nich a učil jiné. Jeho bratr cestoval dále bůhví kde.
Časem se toho naučil tolik, že trénoval soukromě a nakonec se rozhodl své zkušenosti vyzkoušet i v jiných oblastech. Nechal si zjistit svůj duševní potenciál a rovnýma nohama skočil do Akademie. Zde se mu dařilo stejně dobře jako předtím, ale byl častokrát suspendován za různé prohřešky a tak stoupal nahoru velmi pomalu, třebaže schopnostmi měl na víc. V době Aizen pomalu získával nenápadnou moc, a podařilo se mu hodit své hollow pokusy na kapitána třetí divize, se Shun čirou náhodou připletl do jejich hokus pokusů a skončil jako jedna z obětí. Bohužel ho nikdo nenašel a byl vnitřním hollowem téměř pohlcen a branou mezi světy vypuzen do Hueco Mundo.
Dlouhou dobu přežíval v Hueco Mundo osamělý, než narazil na dalších pár shinigami, kteří omylem skončili v Huecu taktéž a nevěděli, jak odtud pryč. Utvořili skupinu, která přepadávala skupinky hollow, chystajících se hromadně do reálného světa, většinou pod vedením nějakého z "inteligentnějších" hollow.
Zde se také projevila Shunova schopnost používat zanpakutova otevřená forma v úrovni shikai. Několikrát téměř unikl jisté smrti, ale vždy nějakým zázrakem vyklouzl, většinou ale díky schopnostem, které zde získal. Nakonec se dostal z Hueca díky invazi shinigami a boji proti Aizenovi.
Brzy po úniku z Huca Munda byl vypátrán jednotkou první divize a násilím byl dovlečen do 12.té divize a podstoupil několikanásobné léčení ve snaze z něj udělat zase normálního shinigamiho, který netrpí stresem ze samoty a násladky z bitev v tom hrůzném prostředí. Následně byl opětovně přijat na Akademii, kde dosahoval výrazně lepších výsledků ostatních, zejména v šermu a  a brzy to dotáhl na vysoký post, a nyní podal přihlášku na volné místo fukutaicha 13.té divize.

Foto postavy:
Foto postavy:
____

Jméno zanpakuto: Kurīpinguboruto (creeping bolt)

Vlastnosti zanpakuto v shikai: Jedná se o elektro/iluzivní typ.  

Jak vyvoláváte zanpakuto: Buro (Shock)

Jména útoků a jejich vlastnosti: 1. Pasivní: Každým střetnutím čepelí  se přenese malý elektrický výboj. Trik spočívá v tom, že prvních pár ran brnění výboje nepostřehne, ale po několika přenesených výbojích dočasně soupeři zmrtví ruka (je paralyzována). Zároveň během každého mávnutí krade ze vzduchu elektrony a více elektřiny je uvolněno, takže může paralyzovat víc částí těla a na delší dobu. Když se nahromadí dost energie nastávají dvě možnosti aktivního útoku.
2. Aktivní - po nahromadění může slovem "Banpu" uvolnit celou energi do silného blesku, který těžce popálí protivníka. Anebo -  
3. "Kyanseru" Elektrickým výbojem ochromí část soupeřova mozku, který má pak zpomalené vnímání reality. Například si nemusí všimnout, že se něco pohnulo a mozku to dojde až po pár vteřinách, zpožděný sluch se nehodí k tomu co vidí oči. (Jako kdyby někdo hodil do místnosti flashbang).


Podoba zanpakuto uzavřená: Nagamaki (Dlouhá čepel s dlouhým jílcem, defensivně ofenzivní zbraň)

Podoba zanpakuto v shikai: Klasická katana a Hachiwara  

Vnitřní svět: Vnitřek hospody s dlouhým barovým pultem s neomezeným množství alkoholu.

Schopnosti:
Síla: Průměrná
Rychlost:Průměrná
Reiatsu: Skvělé
Shunpo:Průměrné
Shunko: Neumí
Kido: Skvělé
Reflexy:Nadprůměrné
Schopnosti Kido: Hado i Bakudo do 63 včetně na skvělé úrovni, do 73 průměrně.


Naposledy upravil Shunsui dne Sun Dec 14, 2014 1:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Shunichi Noniro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shunichi Noniro   Shunichi Noniro EmptySat Dec 13, 2014 8:11 pm

Sory za dablpost. Doufám, že mám všechno v pohodě, pár věcí jako hollow schopnosti jsem tam plácnul, protože jsem byl zvyklý z minula, stejně tak jako jsem jenom zhruba odhadoval, jak nalepit pohromadě schopnosti, plus jsem si všimnul fukutaicho post je volný, tak jsem si řekl, že dám přihlášku (což samozřejmě tak nechci začínat, jenom si říkám, že třeba časem)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Shunichi Noniro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shunichi Noniro   Shunichi Noniro EmptySat Dec 13, 2014 9:46 pm

Promiň Shune, vim že si měl Vizarda už na starým rohu, ale já jsem do toho šel s tím, že hráče-Vizardy v Seireitei nepovolím.
Jinak bych s tim neměl problém, ani s tou kandidaturou na fukutaicha, jen bych tě poprosil, aby sis tam napsal na jakém postu jsi momentálně.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Shunichi Noniro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shunichi Noniro   Shunichi Noniro EmptySun Dec 14, 2014 1:22 pm

Opraveno, kido jsem nechal do 63 skvěle a do 73, jakože to umí ale tak velkou škodu tím nenapáchá.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Shunichi Noniro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shunichi Noniro   Shunichi Noniro EmptySun Dec 14, 2014 3:02 pm

To beru a jelikož už nemám žádné další výtky(snad sem na nic nezapomněl...), vítám tě opět ve hře Smile
Povoleno

PS: Napiš mi PMku, nebo na skype, jak a kdy chceš provést zkoušku na podkapitána. Jestli si teprve zajdeš zažádat kapitánovi, nebo jestli budeš chtít třeba rovnou začít tím soubojem. Nebráním se ničemu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shunichi Noniro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shunichi Noniro   Shunichi Noniro Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Shunichi Noniro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Shinigami RPG :: Charaktery-
Přejdi na: