Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Phate a ban

Goto down 
+6
SteamTiger
Shunsui
Uluqiora-01
Kashike
ShotJon
Tokugawa
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Tokugawa

Tokugawa


Počet Příspěvků : 826
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 32

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Phate a ban   Phate a ban EmptyWed Nov 03, 2010 5:40 pm

Chci se zeptat, jak je to s Phatovým banem a i zastat se ho. Předtim sem to neřešil, protože mi bylo řečeno, že po ukončení Keiovi mise dostane s velkou pravděpodobností unban, ale nedostal. Chtěl sem si znova přečíst ty důvody, ale už tady nejsou a mně osobně přijde pernamentní ban přehnaně. Měl dva účty, sice to nebylo zakázaný, ale každýmu bylo asi jasný, že se takový věci prostě nedělaj. Za to bych mu ban klidně dal, ale jen dočasnej. Na srazu vás oblbnul a nejspíš i naštval. To taky neni zrovna nejlepší, ale na ban mi to nepřijde. A pak ten jeho post na "rozloučenou". Už si přesně nepamatuju co napsal, ale o pár lidech se nevyjádřil zrovna slušně. O mně nenapsal zrovna taky nic pěknýho, ale vůbec mi to nevadí, každej může mít svůj názor a myslim si, že neni jedinej, kdo má o mně takový mínění. Ale hrálo se mi s nim dobře a byl bych rád, kdyby dostal unban.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Počet Příspěvků : 1288
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 35
Bydliště : Most
Oblíbená Bleach postava : Tatsuki

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyWed Nov 03, 2010 5:54 pm

Asi takhle. Klidně to tu řeknu, stejně to nic nezmění. Vlastnění tajně dvou účtů, je jen oficiální důvod. Jak si sám, řekl opravdovým důvodem je to, že na srazu předstíral někdo jinek, aby zjistil co myslím o něm a pak ještě roznášel řeči za SHuna a před srazem za Shuna možná dokonce postoval, podle něj jsem ho zabanoval, protože jsem nepobral tenhl "vtípek". No asi má pravdu, mě to vtipné totiž nepřišlo a ani zábavné. Prostě a jednoduše Phatvoi zatím Ban zůstaně a čím dýl s tím bude otravovat tím větší pravděpodobnostu bude, že bude doopravdy permanentní. Myslím, že jsem byl dsot hodnej, když ho nechvám jít na chat a dovoluju mít tu vlastní herní sekci a účastnit se fillerů. Jestli se však vrátí i do hlavní hry, to je věcí budoucí a ať si na to hezky počká.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet Příspěvků : 1244
Registrován : 09. 11. 09
Věk : 29
Bydliště : Česká Republika- Brandýs nad Labem
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyWed Nov 03, 2010 6:20 pm

Víš shote, já začínám mít nehezký pocit, že si tady vytváříš jakousi samovládu. Pokud bude víc takových, jako je Toku nebo já, kteří budou chtít Phata zpět do hry, tak bys ho měl pustit. Nikde na foru jsem se nedočetl, že Admin = Vládce. Možná jen tak na okraj bych se rád zmínil, že nebýt Phata, tak o tomhle foru vůbec nevím. Osobně bych to nechal na všech hráčích, jestli chtějí Phata zpět.


TUDÍŽ VŠECHNY ŽÁDÁM, ABY SE K TOMUTO VYJÁDŘILI. BUĎ ANO NEBO NE.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Počet Příspěvků : 1288
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 35
Bydliště : Most
Oblíbená Bleach postava : Tatsuki

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyWed Nov 03, 2010 6:34 pm

Koníku. Budu slušný. Nemel tu prosímtě pitomosti. Ostatní se můžou vyjádřit jak chtějí, ale v konečnném hledisku jsem admin. Ale dobrá, ať se k tomu vyjádří moderátoři. Jsou součástí týmu starajícího se o tohle forum, tak se ať se vyjádří.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet Příspěvků : 1244
Registrován : 09. 11. 09
Věk : 29
Bydliště : Česká Republika- Brandýs nad Labem
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyWed Nov 03, 2010 6:38 pm

Geniální tah Shote. Opravdu skvělý. Hledat oporu ve svých dobrých kamarádech je to nejlepší co můžeš udělat. Cítím, že tohle ztrácí svůj smysl, tady se spravedlnosti obyčejný hráč nedovolá ani s megafonem. Jedinej moderátor, kterému se dá věřit jeho nestranost je Wolf.


Naposledy upravil konik3211 dne Wed Nov 03, 2010 6:41 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : *jedinej)
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Počet Příspěvků : 1288
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 35
Bydliště : Most
Oblíbená Bleach postava : Tatsuki

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyWed Nov 03, 2010 6:42 pm

K tomu se jakkoliv nebudu vyjadřovat. Ale pokud se modi vyjádří stejně jako proti Phatově unabnu tak věř že to nebude proto že to jsou mojikamarádi. Můj kamarád je i Vlk a považuju za kamarády i zbytek fóra, kromě tebe a Phata.
Návrat nahoru Goto down
Uluqiora-01

Uluqiora-01


Počet Příspěvků : 699
Registrován : 14. 06. 10
Věk : 26
Oblíbená Bleach postava : Uluqiora

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyWed Nov 03, 2010 6:44 pm

Já hlasuji ANO ale k tomuhle vašemu dohadování se nebudu vyjadřovat...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyWed Nov 03, 2010 7:16 pm

Já říkám, ať za sebe mluví Phate sám, a udá rozumné důvody, proč by se měl vrátit zpátky do hlavní hry.
Vede tady mise, může do Fillerů - chápu, že to asi nestačí. Ale prosím, ať za sebe neorganizuje křížové výpravy.
Jsem s to na rozumné argumenty reagovat a přemýšlet o tom...
Ale mám sto chutí tohle téma locknout, protože vede jenom k dlouhým a vleklým hádkám, a vracíme se pořád k jednomu a tomu samému tématu.
AŽ SKONČÍME NAKONEC U TOHO, ŽE SI NA SEBE BUDEME UKAZOVAT PRSTEM (NE ŽE BY SE TO UŽ NEDĚLO) A TO MĚ FAKT NEBAVÍ!
HOWGH!
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyFri Nov 05, 2010 1:34 pm

Shot - chci, aby se vyjádřili i moderátoři - jinak lidi, kamarádi, kterým dal moderátorství sotva přišli a řekl jen, znám je dobře, tak budou moderátoři, zakladatelům tohoto fóra dám soul lamu a později je pro jistotu smažu a učiním ze sebe samovládce. A nyní chci podporu těch, které jsem zprotekčnil. Hnus velebnosti.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Počet Příspěvků : 1288
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 35
Bydliště : Most
Oblíbená Bleach postava : Tatsuki

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyFri Nov 05, 2010 2:37 pm

Sice nemám potřebu se jakkoliv ospravdlňovat ale budiž. Kei a Rael dostali moderátora, hlavně i díky tomu, že měli iniciativu a přišli s vlastními misemi. Rael mi pomáhá s postava a jak si řekl, ano je to pravda jsou to mí kamarádi, znám je dlouho a hlavně jsou to zkušení roleplayeři.
Jen tak mimochodem milý zakladatelté tohoto fóra, se na to forum vysrali a s tím, že na to nemají dost času.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyFri Nov 05, 2010 2:47 pm

Nejdřív dostali moderátora, až pak začali s misema a podobně, řekls jen, že jsou dobrý a že je znáš.

Jo, ale pořád jsou to zakladatelé a vymysleli ho, takže alespoň nějaký respekt k nim bys mohl mít, bez něj bys tu nebyl ani ty, ani já, ani nikdo a nikdy bysme se nepoznali. Phateho urážky jsou v porovnání s tímto docela ničím, dostals admina a pojistil sis ho vymazáním ostatních. Hnus velebnosti. u toho zůstatnu.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyFri Nov 05, 2010 2:49 pm

Jinak poukazuju na to jak to vidím já. Jestli to někdo vydíte jinak, podělte se. Rád poznám názor ostatních. (Phate a konik ať si je radši nechaj pro sebe. ptám se, nevyhlašuju válku)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptySun Nov 14, 2010 4:56 pm

Je docela smutné, že se vyjádřila ztěží třetina fóra. Zajímalo by mě, co si myslí opravdu všichni, ale tím, že sem nedáte žádný post, dáváte najevo, že souhlasíte s mým banem, a to mě opravdu mrzí. Počkám si do června a pak možná napíšu o unban. Kdybys, Shote, náhodou potřeboval kapitána jedničky, doufám, že se na mě otočíš.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptySun Nov 14, 2010 8:05 pm

Někdy je lepší držet jazyk za zuby a zbytečně moc nemluvit. Já si radši nic nemyslim, takže mě můžete považovat za vzduch, co jen tak proplul kolem. Smile Navíc nejsem admin, takže mi nenáleží právo strkat nos do Shotovejch rozhodnutí. Možná by neškodilo naučit se respektovat rozhodnutí a pravidla adminů. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptySun Nov 14, 2010 8:35 pm

Kone že zrovna ty, ty, kterej jsi na chatu jako jeden z mnoha prohlašoval, že jseš proti tomu a že sem něco napíšeš, když to toku založí...A mě se říká podrazák...já alespoň dodržím, co mám.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptySun Nov 14, 2010 10:16 pm

Takže...vezmu to rychle.

Co si budem povidat. Ano, Phate je svině. Ano, udělal na vás/nás podraz. Ano, dost často už jeho buzerace přerůstá snesitelnou hranici. Ale jeho postavy o tom už přímo vypovídaj.

Na druhou stranu přináší do hry zajímavé momenty. Viz Gido a bitka na Soukyoku.

Toť můj názor. Nejsem pro aby Phate byl odbanován hned a na místě. Ale jsem pro aby byl odbanován o něco dřív než za nějakých půl roku.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyMon Nov 15, 2010 4:33 pm

Phate: Já sem dodržel to co sem slíbil. Napsal sem? Napsal, tak vidíš, neřek sem co napíšu. A můj názor, že ten BANán není na místě stejně nic nezmění, ale když už sem to sem napsal, tak napíšu aspoň proč.

Mě se ten ban nelíbí proto, protože předtim tu žádný zákaz dvou acc nebyl, to je celý. Takhle to je ban za to, jakej seš člověk a ne za to, že si porušil pravidlo(protože žádný takový v tu dobu ještě nebylo).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyMon Nov 15, 2010 4:52 pm

Kone, oprav mě, ale nemyslím si, že je správné mít dva účty.
Povolují to na ostatních fórech? Myslím že ne, viď?
Tak proč, když jinde je to nepsané pravidlo, muselo by se to vám všem najednou EXPLICITNĚ vysvětlovat?
Nebo se tady najednou bude vysvětlovat úplně všechno? Abychom měli pěkně právně všechno ošetřeno?
Jako pro blbečky (pardon za ten výraz, ale už nevím, jak to jinak říct)!
A jinak - proč by si někdo chtěl dělat dva účty?
Je tu možnost hrát za tunu postav - teda bylo, ale to je na jinou pohádku jinde.
Takže proč si dělat druhý účet kvůli postavě - v tom to také není.
Ano, je to o tom, co Phate udělal jako osoba. A pokud máš pocit, že si za to ten BAN nezaslouží, okej.
Ale neoháněj se prosímtě tím, že tu jsou-nejsou nějaká pravidla. To je trošku vedle a na jiné diskuse.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyMon Nov 15, 2010 5:13 pm

Neřek sem že podporuju víc acc. Řek sem, že mi vadí to, že dostal ban za to, že je takovej, jakej je(jemu to třeba vyhovuje).
Mě se nelíbí to co Phate udělal, ale když se to tak vezme, tak neudělal nic "nezákonnýho", jen si z vás udělal prd*l. Kdyby tu to pravidlo bylo, tak to pochopim, prostě porušil pravidlo a za to je trest, ale trest za to že si z někoho udělá prd*l mi přijde divný.
A možná by bylo dobrý, to tu vypsat, protože dneska člověk nemůže spolíhat na to, že sou lidi slušný. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyMon Nov 15, 2010 6:41 pm

Takže, Kone, pro blbečky!
Vydávat se za někoho jinýho NENÍ PRDEL! Lhát lidem do očí NENÍ PRDEL!
A když se to tak vezme, tak jsi u toho nebyl, a kulový víš, ano?
Máme jasno?
A ještě jednou pro blbečky, proč vypisovat pravidla, když se k sobě všichni CHOVÁME SLUŠNĚ?
Nevím jak ty, nebo ostatní, ale já podle sebe soudím druhé. A snažím se chovat tak, jak chci, aby se ostatní chovali ke mně.
Proto se nepřetvařuju a netvrdím, že jsem někdo jiný Protože to ROZHODNĚ NENÍ PRDEL!
Nemusíme tady snad vypisovat pravidla slušného chování, nebo jo?
Protože jestli jo, tak si to vezmi za domácí úkol, vygoogli a hoď to sem! Neb mě to přijde jako naprosto nesmyslná kravina, mletí o ničem a tak vůbec.
Protože když se nedá očekávat, že k sobě budeme slušný, a že se k sobě budeme chovat tak, jak se sluší a patří, tak je to na pikaču, a nemá smysl to rozebírat kolem dokola pořád a pořád!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyMon Nov 15, 2010 6:50 pm

Rael tak mi vysvětli, když se tu všichni CHOVÁTE SLUŠNĚ, jakto, že když jsem byl s Ryujinem na chatu, pomlouvali jste Phata a Shunsuie o sto šest a jakmile jsme tam přišli za "svoje accounty", tvářili jste se jako největší kámoši? To by mě zajímalo, kdo se teda přetvařoval, když ty ne...

Mimochodem, a opakuju ti to už asi po sto padesátý: Ryujin není nikdo jiný, za koho byhc se měl vydávat. Ryujin je prostě account jako každý jiný. Používal jsem dva. A na sraz jsem prostě přijel jako Ryujin- jako člověk, který hraje za Ryujina. Kdybych měl v tu chvíli Phata neaktivního, dali byste mi ban?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyMon Nov 15, 2010 7:02 pm

Rael napsal:
Nevím jak ty, nebo ostatní, ale já podle sebe soudím druhé. A snažím se chovat tak, jak chci, aby se ostatní chovali ke mně.

Takže po mě teďka chceš abych ti tu sepsal sáhodlouhej post plnej vykřičníků a Caps Locku? Ne díky, na to sem moc línej. Nevim proč se mi tu pořát snažíš vyvracet můj názor a snažit se vymýšlet nějaké argumenty a věci, který bych tu musel do nekonečna vysvětlovat. Nebaví mě to, bolí mě ruka a nemám chuť se tu dohadovat. Prostě můj názor všichni znaj a hotovo. Už tak sem napsal víc než sem chtěl.

Mimochodem: Blbečci tu žádní nejsou, takže to beru jako skrat, ale pokud by si to chtěla ještě někdy použít, tak bych si to mohl vzít osobně, ať už to bylo myšlený jak chtělo. Wink Nikdo tu nikoho neuráží, takže s tim nezačínej ani ty. Pokud chceš namítnout něco ve smyslu že svými názory urážím tvoji inteligenci, tak si to nech pro sebe.

PS: Hele a dej si taky tu práci, já sem taky hvězdičkoval. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyMon Nov 15, 2010 7:13 pm

Phate, já se nepřetvařuju, já tě jako kamaráda beru. To, že se chováš občas jako nesnesitelný hovado není vlastnost s životem neslučitelná. I tak si s tebou ráda zahraju. Já se taky občas chovám jako kravka ze stáje zrovna vylezlá.
A klidně to řeknu nahlas - jsi pakůň, chováš se občas absolutně neskutečně strašně, a světe div se, pořád tě beru za kamaráda. i když mě zvládněš vytočit do bíla, že nadávám jak dlaždič (ale to umí hromada lidí, u mně to jde snadno)
A co se chatu týče: Nehodlám začínat hovory slovy: "Hele ty, minulej tejden jsi mě nasral...." protože mám tendence tyhle věci vytěsnit z hlavy, pokud se zrovna neřeší.
Já mám svý svědomí čistý - a ty to sakra dobře víš, že ti řeknu, co si myslím.
A co se týče toho, jak bereš Ryujina - na to jsem ti taky svý řekla. Zatím zníš jako parádní schizofrenik, promiň. Já v tom vidím rozdíl.


A Kone, pokud se chceš hádat o úhlech pohledu a různých názorech, PM, prosím. Začínám být unavená tím, že na argumenty záplatou větších argumentů, pádnějších a nepochopených. Řekla, jsem, že už to nechci rozebírat pořád dokola. Asi budeme muset, jak tak vidím, že?
A to že nikdo nikoho neuráží - prosím, tohle přejdu bez komentáře, ano? Protože bych se musela začít smát.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyMon Nov 15, 2010 7:20 pm

Zasměj se, mě to nevadí. A jinak... nepsal sem náhodou že mě to už nebaví? Se tady hádej sama se sebou. jesi ti to krátí čas.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Počet Příspěvků : 1288
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 35
Bydliště : Most
Oblíbená Bleach postava : Tatsuki

Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban EmptyMon Nov 15, 2010 7:23 pm

Jen tak mimochodem. Za zády lidí se tady mluví dle mého o většině. Světě div se třeba i o mě a nebo o See. To se prostě děje a dít se to bude, ale ne jen taky, ale i v životě. ty se Shunem snad nepomlouváte jiné spolužáky ze školy? Řekni, že jsi se křivě o žádném nezmnínl že se chová jak idiot a podle mě bdueš lhát.

Nemysli si, že ty a Shun jste nějak speciální a že ostatní nejsou tak pomlouváni za zády. To to samozřejmě nijak neospvadlňuje, ale člověk si prostě občas musí na vyltí vztek na jiné a to nejlépe tak, že je pořádně pomluví s kamrády. V 90% to ani není myšleno exta špatně. Prostě se něco řekne a druhý den se an to zapomene a lidi se chovají jako dřív. A málokdo stojí o přímou kritiku do očí, to dělá neplechy a rozvraty.


Mimochodem ještě předtím než to bylo pravidlo, jsem na chatu hodněkrát říkal, že si nepřeju více accountů a aT´si lidi radši udělají další postavu na tom samém ať v tom není brajgl. A ano máš pravdu, ten druhý accounr je jen oficiální důvod banu, neoficiální je, že se Phate zachocal jak pdorazák, Jak už bylo milionkrát řečeno.

Jo a Phate pravda, na srazu jsi ani jednou enřekl, že nejsi Phate, ale dobře si pamatuju jak jsi na něm několirkát mluvil o Phatovi ve třetí osobě a že jste spolužáci, tak se teď laskavě nevymlouvaj. Už si to nevyplepšíš.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Phate a ban Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Phate a ban
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Phate, Chcete ho?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Off Topic :: Ostatní-
Přejdi na: