Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Phate a ban

Goto down 
+6
SteamTiger
Shunsui
Uluqiora-01
Kashike
ShotJon
Tokugawa
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Phate a ban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban - Stránka 2 EmptyMon Nov 15, 2010 8:02 pm


Shote, zmýlil ses, nepomlouváme. Nikdy. Já to totiž bytosntě nesnáším, a když mi někdo říká o někom něco, usměrňuju ho do patřičných mezí a že se o tom bavit nebudeme. Výjimečně o někom něco napíšu, ale jenom tak aby si to mohl přečíst, a vždycky se pak o tom bavím, když to někoho namíchne.

Jinak tu jste hrdinové, já bych navrhl sraz. Tam si můžeme všichni promluvit z očí do očí, neschovaní za monitorem.
Je mi moc líto, že jsem se žádného předchozího nezůčastnil.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Phate a ban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban - Stránka 2 EmptyMon Nov 15, 2010 8:08 pm

Ad Shun: Kdbyys byl na minulým srazu, zkazil bys mi zábavu na dalšího půl roku.

Ad Shot: Kdybys tu byl častějc, pomlouval bych tě klidně do očí.

Ad Shotova poznámka o pomluvách: My spolužáy nikdy za zády nepomlouváme. Nechápu, kdes to vzal a klidně mě měj za lháře, ale když si o někom myslim, že je to kréťan, řeknu mu to do očí.

Ad Shun: Na co sraz? Ti tam nepřijedou, když se tam bude řešit taková moucha na monitoru jejich života.
Návrat nahoru Goto down
Kei

Kei


Počet Příspěvků : 415
Registrován : 17. 12. 09
Oblíbená Bleach postava : Hitsugaia Toshiro

Phate a ban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban - Stránka 2 EmptyMon Nov 15, 2010 8:17 pm

Hlasuji pro Unban. Ban byl lekce a je čistě na Phatovi jestli se z ni poučil nebo ne. Každej si zasluhuje šansi , ale jestli ji promarni tak se nesmi divit že už dalši nedostane.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Phate a ban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban - Stránka 2 EmptyMon Nov 15, 2010 9:07 pm

Kei...zrovna od tebe jsem tohle nečekal. Díky.
Návrat nahoru Goto down
sea

sea


Počet Příspěvků : 1692
Registrován : 04. 11. 09
Oblíbená Bleach postava : Unohana, Hisagi.

Phate a ban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban - Stránka 2 EmptyTue Nov 16, 2010 8:40 am

Jelikož mě Phate ještě nepřesvědčil, abych změnila názor, jsem proti unbanu.


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://sierra-estrella.deviantart.com/
Anonymní
Anonymní




Phate a ban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban - Stránka 2 EmptyTue Nov 16, 2010 10:08 am

Takže, teď budu asi ve vašich očích vypadat jako absolutní kretén, kterej otáčí kartu, ale musím uznat (po jedné zkušenosti), že jste to nejlepší forum, který mě potkalo. Nehodlám tady podlejzat, abych dostal unban, ale přišel jsem na jiné fórum a zděsil jsem se. Hodil jsem tam Sensedu:


Příjmení: Senseda

Věk: 470let

Pozice: Podkapitán první divize

Rasa: Shinigammi (nesnáší vaizaardy a quinci)

výška: 190cm

Váha: 120kg

Povaha: Vážný, neúprosný, Arogantní, klidný, stará škola

Schopnosti: Velká fyická síla a odolnost, boj s katanou a halapartnou, bakkudo do 90 bez zaříkání, nad 90 se zaříkáním, hado neumí žádné. Z bojových umění řecko-římský zápas, malá rychlost, dlouhé, ale pomalé shunpo, skvělé reflexy (to znamená, že vidím vaizaarda v sonidu, ale neuhnu mu, protože jsem málo obratný). Má Reiatsu na úrovni kapitána, když se hodně snaží (třeba v Bankai) skoro na úrovni Yamammota. Neobratný


Shikai schopnost: Má zampakutou má schopnost ovládat pouto mezi zampakutou a jejím nositelem. V praxi to znamená, že shinigammi nemůže vyvolat shikai ani bankai a pokud ho má vyvolaný, zampakutou se mu stáhne do původní podoby (katany). V případě Arrancara je to naopak. Zampakutou nedovolí svému nositeli osvobodit se a vyvolat ressurection. Působí jen na jednu postavu a když se použije na jinou, první se zruší.


Takhle vypadal. Začali do me neuvěřitelným způsobem, že ta postava je hrozně overpower a s tím ať jdu do háje. Nejvíc do mě ryl člověk, který má schopnost zanpakutou v shikai vyvolat bouřku asi na 50m2.

Dobře, řekl jsem a snížil jsem bakkudo na 70 bez zaříiání, se zaříkáním 70-80, znemožnil jsem Sensedovi shunpo.

Pořád byla postava "neuvěřitelně overpower", tentokrát se začal ozývat člověk, který měl po vyškolení akademie reiatsu jako Zaraki. Myslím, že jsem tam měl dost Sensedových nevýhod. Ten shikai je opravdu trochu overpower ale než ho vytáhnu, rozseká mě každej, kdo umí shunpo, no ne?

Tak jsem řekl, že nehodlám už nic snižovat. A pak se mi začali cpát do životopisu!!! Že prej všichni vystudovali Akademii a během herního měsíce se z nich stali kapitáni. Pak že já jsem overpower, když jsem napsal, že jsem 470 let starý a prožil jsem rok v Hueco Mundu, kde jsem bojoval proti hollow a předtím jsem byl podkapitán první divize.

Tak jsem tam hodil Jihori, Sensedu jsem smazal a dal jsem Jihori obě zbraně (Suferu a Eutanadu), kidou jen Geki a Haien. A on začali že prej nějaký rozdělení bodů a že s tím mým bych haien vůbec neseslal, či co.



Prostě závěr: Když už se tu hádáme o zcela světských záležitostech, alespoň máte všichni mozek na to, abyste si dokázali poradit s Overpower postavou ;-) (kterou Senseda rozhodně není) a nepi*ujete kvůli každý hovadině, necháváte velkej prostor postavám a rozhodně jim neupravujete životopis...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Počet Příspěvků : 722
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 30
Bydliště : Ostrava- 157 sake bar

Phate a ban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban - Stránka 2 EmptyWed Nov 17, 2010 7:10 am

achjo vubec nevím oco jde a co se stalo na srazu ale dle mě každej si zaslouži dalši šanci. jak ji přijme a dle toho se bude chovat už zaleži naměm... však jestli mu ji date sami pak uvidite jestli zato stoji nebo ne
Návrat nahoru Goto down
http://hero.forumo.biz
Anonymní
Anonymní




Phate a ban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban - Stránka 2 EmptyWed Nov 24, 2010 11:24 pm

Ha :-D

Tak nejrychlejší ban v dějinách. Nejspíš ho dostanu na bleach.topgoo... Red mě začal psát PMky ve kterých se mě očividně snažil ponížit. Když jsem mu to vrátil, vyhrožoval Banem...Když jsme mu řekl, že mě to nezajíma a že je to opravdu smutné, řekl, že napíše adminům a na 90% mám ban. Voilá- jak já miluu tohle forum, kde se aspoň myslí hlavou...
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet Příspěvků : 1244
Registrován : 09. 11. 09
Věk : 29
Bydliště : Česká Republika- Brandýs nad Labem
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Phate a ban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban - Stránka 2 EmptyWed Nov 24, 2010 11:34 pm

Ty si snad děláš sbírku ne??? Very Happy Konečně něco, na co máš talent Very Happy Jen tak dál Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Phate a ban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Phate a ban   Phate a ban - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Phate a ban
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Phate, Chcete ho?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Off Topic :: Ostatní-
Přejdi na: