Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Skutečný svět-Kaminari Sora

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptyThu Jan 08, 2015 11:09 pm

Icheros se trochu přikrčil a zkušeně se přikrčil za štít. Ten úspěšně odolal většině střelám. Až na pár škrábanců to ustál poměrně slušně, na to, jak rychlé a průrazné projektily jsou.
"Něci ti povím, ty usmrkanče. Já nejsem žádnej posr*nej Menos..."
Řekl vážně, jednu ruku si opřel o štít, namířil na tebe prst a na jeho špici se začala formovat koule z rudého reiatsu. "Cero." Hlesl tiše a vypálil na tebe paprsek rudé energie.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptyFri Jan 09, 2015 5:47 pm

Kaminari Sora

Zamračím se, když vídím, že mu nic není. Poté ovšem zbystřím, když začne mluvit a následně reflexivním shunpem uhnu do strany. Když se znovu zjevím, čoudí se ze mě a vrchní díl shihakusha mám kompletně pryč. Na levé ruce je vidět menší popálenina. "Plnej překvapení, co seš zač?" Křiknu na něj a měřím si ho pohledem. Snažím se koupit si trochu času a najít viditelná slabá místa.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptyFri Jan 09, 2015 7:00 pm

"Nemusím ti vysvětlovat vůbec nic." Řekl s úšklebkem a opět se na tebe rozeběhnul po zvířecím stylu. Když byl už téměř na dosah tvého meče, přikrčil se, jakoby připraven skočit, ale poté se jen celý propnul ve výpadu a levou rukou tě zkusil probodnout.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptyFri Jan 09, 2015 7:05 pm

Kaminari Sora

Když se na mě rozeběhne připravím se skočit do vzduchu. V momentě, kdy se přikrčí se též pokrčím v kolenou a vyskočím. Jakobych ho chtěl přeskočit. Chytnu meč do obou rukou, čepelí dolů a z pádu se ho pokusím přikovat k zemi bodem mezi lopatky.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptyFri Jan 09, 2015 7:08 pm

Nadskočil jsi, ale z pokrčených nohou před výskokem Icheros odhadl tvůj další krok a tak se skrčil, jak nejvíce dovedl a při tomto pohybu se proti tvému bodnutí kryl štítem, který dal nad hlavu a sklopil tak, aby se po něm špička smekla.
Poté se ti pokusil hranou štítu podrazit nohy, když padáš zpátky.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptyFri Jan 09, 2015 7:13 pm

Kaminari Sora

Ve vzduchu toho moc udělat nemůžu, tak jsem akorát zvedl ruce s mečem a čepelí máchnul. Vytvořil jsem menší poryv větru který mě odfkoukl kousek od něj a já dopadl na nohy. Následovalo prudké shunpo vpřed, zkouším využít toho, že bych měl být mimo jeho zorné pole a zkouším mu useknout pravou zadní tlapu. Čepel mám stále obalenou větrnou aurou.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptyFri Jan 09, 2015 11:29 pm

Na zadní tlapy se mu dostávalo těžko, když dřepěl, navíc si poměrně rychle všiml tvojí přítomnosti a z dřepu se vymrštil dopředu(dál od tebe). Namířil na tebe štít, napříhnul pařát a vyčkával.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptyFri Jan 09, 2015 11:39 pm

Kaminari Sora

Zamračím se a začnu navyšovat reiatsu. Prudce se rozeběhnu na něj, těsně před ním naznačím nápřah a následný sek. Avšak zmizím a provedu shunpo šikmo doprava, kolem jeho levé ruky a následně přímo za něj. Poté další k jeho pravé ruce. Čekajíc, že se ještě bude koukat za sebe mu z bezprostřední blízkosti napálím větrnou vlnu do boku.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptyFri Jan 09, 2015 11:48 pm

Všechno šlo podle plánu, až do té doby, než jsi použil větrnou vlnu. Na pravé straně měl totiž Icherost štít. A štít tu vlnu doslova spolknul. Icheros neváhal a rychle zvednul ruku tak, aby tě drápama seknul od břicha až po bradu. Tím ale ten pravý bok odkryl.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptyFri Jan 09, 2015 11:52 pm

Kaminari Sora

Prudce se zakloním a ukročím dozadu. Drápy mě seknou a po těle se mi objeví několik drápanců ze kterých se začne řinout v tenkých čůrcích krev. V momentě kdy dokončí úder, když je nejzranitelnější navýším ještě víc reiatsu a vyšlu silnější větrnou vlnu do jeho boku.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptySat Jan 10, 2015 12:11 am

Icheros vypadal lehce zaskočen. Nejspíš počítal s tím, že uhneš shunpem, jak míváš ve zvyku, ale ty jsi se namíto toho vyhnul smrtelnému zranění a risknul vyvrhnutí.
Na poslední chvíli, se pokusil vyměnit střeh a vlnu se mu částečně podrařilo zachytit levýmy spáry, ale stejně ho nakonec poryv větru smetl na záda. Okamžitě se překryl štítem.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptySat Jan 10, 2015 12:16 am

Kaminari Sora

Zariskuju a následuju jeho pohyb shunpem. Zamračím se, když se překryje štítem. Pokusím se mu useknout ruku v zápěstí, tu ve které drží štít. Pokud se kryje tak, že to nemůžu provést hledám zranitelné místo a bodnu/seknu do něj.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptySat Jan 10, 2015 12:20 am

Najednou si uviděl, jak se štítu v tlamě něco formuje. Koule z větru. Koule zlačeného věru se chystá vypálit přímo na tebe.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptySat Jan 10, 2015 12:23 am

Kaminari Sora

Zamrkám, když vidím kouli větru. Něco mi bleskne hlavou. Velice odvážný nápad. "Ten vítr je přece tvůj." Napřáhnu ruku a pokusím se zmanipulovat kouli tak aby vystřelila zpět do něj, ne však do štítu, navýším v ten moment reiatsu na maximum. Pokud však uvidím, že to nemá cenu, zkusím uhnout shunpem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptySat Jan 10, 2015 12:30 am

"Co.... Co je to?!!! TO... NEEEEEEEE!!!" Zařval vztekle a jeho reiatsu se taktéž navýšilo. Začali jste spolu zápolit. Vypadalo to, že má navrch. To ale nestačilo. Pouhou hrubou silou, navíc né o moc větší, sílu tvé zanpakuto nebylo možné překonat. Jeho techniky ovládání lidí, si vybraly svou daň. Stejně tak jako Cero, které tě popálilo. Neměl dost sil na to, sebrat ti kontrolu nad větrem.
Střela vypálila opačným směrem a udělal do něj díru skrz na skrz. Icheros se začal rozpadat.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptySat Jan 10, 2015 12:33 am

Kaminari Sora

Zavrávorám. Adrenalin začne opadat. Reiatsu slábne a bolest se začíná projevovat. Shikai v rukou se mi deaktivuje a před pádem na kolena mě zachrání pouze to, že čepel zabodnu do země a použiju jí jako oporu. Zvednu hlavu a podívám se na Icherose. "Co jsi zač?" Pronesu pevným hlasem, hlasem vítěze. Doufám, že v posledních vteřinách bude sdílnější. Poté mi myslí prolétne myšlenka. "Děkuju, Arashi. Nebýt tebe, nezvládl bych to." Icheros se rozpadne na prach a už mi neodpoví. Chvíli se rozdýchávám a sbírám sílu. Poté se narovnám a otevřu si Senkaimon. Pomalu do něj vstoupím.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 EmptySat Jan 10, 2015 12:52 pm

Mise byla úspěšně dokončena, s napomenutím za neuposlechnutí zákazu použití shikaie a s následným kázeňským postihem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skutečný svět-Kaminari Sora   Skutečný svět-Kaminari Sora - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Skutečný svět-Kaminari Sora
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kaminari Sora

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Shinigami RPG :: Mise-
Přejdi na: