Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Herní systém

Goto down 
AutorZpráva
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Herní systém Empty
PříspěvekPředmět: Herní systém   Herní systém EmptyWed Dec 10, 2014 6:56 pm

První co uděláte, když přijdete na forum je to, že se zaregistrujete a uděláte si účet s libovolným nickem. Libovolný nick je tu povolený pro to, protože nevyžaduji, abyste měli pro každou postavu zvlášť zvláštní účet(proto se na začátek každého postu bude psát jméno postavy, podtrženě, omílám to stále dokola). Dále si přečtete pravidla, abyste věděli, co se od vás očekává(haha, jak jsem naivní... Ale fakt... čtěte to). Poté si vytvoříte postavu, dle kostry charakteru a počkáte na její schválení. Až vám ji admin schválí, můžete vstoupit do herní místnosti a zapojit se do procesu.
Taaaak a teď přijde na řadu něco, co se možná některým lidem nebude líbit. Herní místnost je zde pouze jedna. Název této místnosti se bude lišit podle aktuálního příběhu(nebo pasáže příběhu, ve které se zrovna ocitáme). Po skončení jednoho příběhu místnost uzamknu a bude se hrát v nové. Někomu se to možná bude zdát takové zmatkové, ale je to ozkoušeno, fungovalo to a pokud budete dodržovat pravidla(a psát na začátek postu jméno postavy a místo, kde se nachází).
Pokud se půjde mimo soul society(což může být poměrně často), vytvořím pro to speciální topic v misích.
Pokud by byla většina proti tomuto systému, máme tu téma na připomínky a stížnosti, tak sem s nimi. Vše je o domluvě a já jsem ochotný ke změnám.

Ještě jedna věc k postavám. Jak už jste si mohli přečíst, nebráním se tomu, abyste měli více postav. Je mi to opravdu jedno, nemusíte mi to hlásit, můžete si na to klidně pořídit víc účtů. Co tu ale nechci vidět, jsou nevyužité postavy. Jestli se rozhodnete, že postavu nechcete už dál hrát, nebaví vás, myslíte si, že se vám nepovedla, napište mi a já ji bez problému smažu. Dodatečné úpravy v charakteru vidím velice nerad(to už radši postavu máznout úplně a vytvořit novou, pokud se jedná o velkou změnu), takže raději se dvakrát rozmyslete, než ji pošlete ke schválení.

Další věc jsou životopisy. Nelpím na tom, abyste měli dvě stě padesát bambilionů řádků o tom, jak jste žili nejdřív jako lidé, poté jste umřeli, vystudovali akademii a postupně stoupali od řadového poskoka až na 3. důstojníka a tak dále. Kdo si s tím tu práci chce dát a bude z toho mít dobrý pocit, klidně ať napíše román, já si to rád přečtu. Nikoho ale nebudu nutit vymýšlet sáhodlouhé příběhy. V zásadě mi ale stačí pár vět, které trochu dávají smysl a budu spokojený.

Toť je prozatím vše. Kdyby mě ještě v průběhu času něco napadlo, napíšu další post. Smile


Naposledy upravil SteamTiger dne Wed Dec 10, 2014 9:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Herní systém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herní systém   Herní systém EmptyWed Dec 10, 2014 8:57 pm

Co se týče postupu ve vaší divizi, učení se nových technik a tak podobně:
Nebudu tu psát, že za novou techniku se budete učit měsíc a že musíte napsat takhle a takhle dlouhý post. Každého budu brát individuálně. Když se budete chtít naučit novou techniku, napíšete mi na skype, nebo PMku že začínáte a já se na vás zaměřím(taky vám řeknu, jak dlouho by vám zhruba ten tréning na danou techniku měl zabrat-u každého to bude jinak, podle jeho schopností-).

Tréning nové techniky:
Budu hodnotit to, jak kvalitní je váš tréning, jak často trénujete, popřípadě jestli vám s tím pomáhá někdo zkušenější.

Postup v divizi na vyšší hodnost:
Povýšeni budete na základě zkušeností a síly, kterou prokážete. Svoji sílu a schopnosti budete moct ukázat na misích, nebo budete moct požádat přímo kapitána své divize o přezkoušení(v takovém případě nejspíš bude následovat souboj proti vyšší hodnosti, než jste vy).
Co se týče povýšení na již obsazené místo podkapitána(fukutaicho), to bude probíhat formou souboje, proti stávajícímu podkapitánovi. Pokud se budete ucházet o volné místo podkapitána, budete bojovat proti podkapitánovi z jiné divize, kterého určí kapitán divize, ve které chcete na tomto postu působit.
Povýšení na kapitána bude probíhat podobně. Podmínkou je však Ban-kai. Souboj bude probíhat proti kapitánovi, jehož chcete z postu sesadit. V případě ucházení o volné místo, vašeho protivníka vybere So-taicho. V případě, že budete chtít vyzvat So-taicha, vaším protivníkem bude Chuck Norris. Pokud řeknete, že jste porazili Chucka Norrise, dostanete BAN Very Happy

Tréning Ban-kai:
Ban-kai se bude moci začít učit pouze hodnost podkapitán a vyšší. Podkapitáni mohou začít trénovat okamžitě po schválení postavy, ale tréning zabere opravdu dlouhou dobu(za měsíc čekání vám ho opravdu nedám Smile ).
Ban-kai pude tedy povolen v charakteru pouze kapitánům, ostatní se ho musejí naučit ovládnout herně, pěkně od základů.
Návrat nahoru Goto down
 
Herní systém
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Povídka Systém
» Povídka Systém 2
» povídka Systém 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Pravidla :: Jak správně hrát-
Přejdi na: