Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nové začátky

Goto down 
+3
Katsumi Nashida
Kashike
SteamTiger
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
AutorZpráva
Sayame Yokoi

Sayame Yokoi


Počet Příspěvků : 20
Registrován : 11. 01. 15
Věk : 35
Oblíbená Bleach postava : Yoruichi, Soi Fon

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyTue Feb 24, 2015 11:23 pm

Sayame Yokoi - nádvoří, na cestě do pryč

Beze slov Kashikeho následuju. Jestli věří tomu, že máme být na onom místě, pak nemám důvod mu oponovat. Uvažovala jsem nad tím co nás pravděpodobně čeká. Nebude to procházka růžovou zahradou. Raději jsem možné scénáře nerozvíjela, abych předešla rýpavým poznámkám a aby mě neopustilo jakž takž pozitivní myšlení. Cokoliv je ale mnohem akceptovatelnější, než neúspěch.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet Příspěvků : 1931
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 32
Bydliště : Czech Republic
Oblíbená Bleach postava : Yamamoto, Shunsui, Sasakibe

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyWed Feb 25, 2015 12:27 am

Ikari Junsei - nádvoří

Poslechl jsem si hlášení Nemu a pak i Omaedy.
"Žádné stopy po přesunu a žádné narušení ochranných bariér okolo Seireitei?" zeptal jsem se Nemu. Mezitím se skupinka dobrovolníků vydala na cestu. Možná je pak doženu. Informace zevnitř jsou ale stejně důležité.
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyWed Feb 25, 2015 5:50 am

Katsumu Nashida -nádvoří

Když Kashike oznámil, že vyrážíme, přišlo mi,že se nějak moc rychle rozhodl, ale nechala jsem to být. "Dobře, běžte napřed, musím domů pro pár věcí. Doženu vás." Ani nečekám na odpověď a klusem vyrážím k domu. Po pár minutách jsem se ocitla uvnitř a neváhala jsem začít balit. Opět jsem si do malého batůžku vložila pár kousků jídla, nějakou vodu a spoustu ampulek, obvazů a pilulek. Jídlo a pití jsem neplánovala použít pro sebe, ale pro osoby, které máme za úkol zachránit. V tu chvíli jsem si vzpomněla na Toshiko, pobrala ještě pár věcí a vyrazila hledat svou skupinu.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyWed Feb 25, 2015 4:31 pm

Shunichi Noniro

Ano, okamžitě vyrážíme, řeknu Kashikemu a skupince, a vyrážíme svižně, v oblasti naší poslední mise se nachází jakýsi záhadný meč, skupina i s kapitány zde byla dopravena, omráčena a odvedena neznámo kam, a udělali to nějací cizí shinigami, buď je někdo převlečený jako shinigami, nebo tu máme skupinku zrádců, proto oči na šťopkách.
Okamžitě informuji nejbližšího důstojníka ať informuje kapitány a ostatní skupiny o informacích od Rukii, sám odchytím prvního posla, který mi přijde pod ruku a pošlu ho za Yamamotem se stejnou informací a informací, že naše skupinka neprodleně vyráží. Poté navážu na Rukiinu Tenteikuru dříve, než s ní stratím stopu, a ať svojí skupině nařídí, ať prohledá a zajistí okolí než dorazíme.
Pak se ujmu vedení skupiny a vyrazíme. Kvapem.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet Příspěvků : 1244
Registrován : 09. 11. 09
Věk : 29
Bydliště : Česká Republika- Brandýs nad Labem
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyWed Feb 25, 2015 4:46 pm

Kashike - na cestě k bráně


Jsem v hloubi duše rád, že Shunichi shrnul všechny informace sám a já tak nemusel prozradit jiný zdroj stejných informací. Ještě by to onomu loajálnímu kolegovi mohlo zatopit. Když se fuku 13tky ujme vedení, zařadím se za něj a celkem bez námahy udržuji jeho tempo postupu. Skoro si říkám, jestli nás bude na tu akci dost... zapochybuji nahlas a ohlédnu se na zbytek skupiny. Nedá se to nazvat ani jako Sedm statečných.
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyWed Feb 25, 2015 5:10 pm

Katsumi Nashida- na cestě

Poté, co jsem chvíli pátrala po skupině, jsem je konečně dostihla. Připojila jsem se k nim docela nenápadně, dostala jsem se až k Shunichimu a rychle ho pozdravila. " Ahoj, tak jaký máš plán? A jak tu naši situaci vůbec vidíš? Já osobně myslím, že tahle skupina bude dostatečně schopná na to, abychom naše zmizelé dovedli zpět. Co mě zneklidňuje je fakt, abychom to stihli..."
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyWed Feb 25, 2015 5:27 pm

Kaminari Sora - na cestě

Mlčky se seberu a společně se zbytkem skupiny pokračuju směr Rukon.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyWed Feb 25, 2015 6:24 pm

Shunichi Noniro

Mrknu na mlčenlivého Soru, teď si nejsem jistý zda se známe, ale já jsem fukutaicho Shunichi Noniro, pak si prohlédnu novou členku naší skupiny, tebe taky zdravím, řeknu Yoko.
Pak se věnuji nejprve Kashikemu, je tam schopná důstnojnice z mé divize, Kuchiki Rukia, a několik dalších členů, bude fungovat jako spojka a s pomocí tenteikury bude hlásit, co zjistí, a v případě potřeby zorganizuje posily.
Mm, Katsumi, zamyslím se a přejdu v klus, prioritou je lokalizovat a zachránit unesené členy, podle situace a sil se zařídíme buď na okamžitou odvetu nebo se stáhneme, nechci nás zbytečně rozdělovat. Pokud budeme muset, tak útok by měli vést nekido členi s nekido zanpaktou. Nad její druhou otázkou trochu pokrčím obočí, doufám, že jsou všichni v pořádku. Pokud nejsou, tak nebereme zajatce, alespoň tedy já ne.
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyWed Feb 25, 2015 6:36 pm

Katsumi Nashida- na cestě

Když si vyslechnu názor Shunichiho, vůbec mě nepřekvapí. Pro svoji potřebu bych si přála spíš, abychom volili okamžitou odvetu a rozhodně nebrali zajatce. Chvíli mi to v hlavě šrotovalo, ale ze sebe jsem vydala pouhé "Uhm...", čímž jsem Shunichimu dala pro tuto chvíli sbohem a přidala se k Sorovi. "Ahoj, copak ti je? Přijdeš mi nějaký až moc skleslý." Věnovala jsem mu ten nejhezčí úsměv jaký jsem mohla. Pocity ohledně Sory se mi dost střídaly. Chvíli jsem ho brala jako normálního shinigami a chvíli zase jako velice přívětivého a pro mě přitažlivého muže, ale o tom jsem moc nepřemýšlela. Spoustu mužů, které jsem potkala se mi líbilo, proto jsem tím vůbec nebyla překvapená.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyWed Feb 25, 2015 6:47 pm

Kaminari Sora - na cestě

Pohledem přelétnu celou skupinu a zastavím se na Shunichim. "Kaminari Sora, 9. divize. Těší mě." Odvětím a mírně se usměju. Poté se na mě otočí Katsumi. "Jsem v pohodě. Jen přemýšlím jak udělat pořádnej převrat v divizi, když je teď Hisagi mimo." Prohlásím zcela vážným hlasem a pohlédnu jí do očí. Poté se uchechtnu. "Dělám si o ně starosti. Nic jiného to není."
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyWed Feb 25, 2015 7:17 pm

Katsumi Nashida- na cestě

Po jeho prohlášení zděšeně vykulím oči, ale potom mi dojde, že to byl jen vtip. Ušklíbnu se na něj. "Myslím, že každý si dělá starosti. Já teda hlavně o Toshiko. Když si vzpomenu, že mě při tom hlídání Khariba vystřídala, tak mám fakt vztek. Mohla jsem tam klidně zůstat já, ale takhle? Toshiko je mnohem důležitější, než já, takže mě to dost štve." Svoje sdělení jsem prakticky zašeptala, protože jsem nechtěla, aby mě zbytek skupiny slyšel. Byla jsem ohledně Toshiko velice zklamaná a moc mě mrzelo, že se to stalo právě jí. Do očí se mi vehnaly slzy a ve snaze je zakrýt jsem do Sory dloubla loktem. "Ale srandu si ze mě teda dělat nebudeš, jasný?" Další pokus o nějaké pošťuchování se mi bohužel nepovedl, jelikož mě zradila opět díra v zemi. Zakopla jsem dost rychle a nějak jsem to nestihla zastavit.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyWed Feb 25, 2015 7:30 pm

Kaminari Sora - na cestě

"Přiznávám se, že mě to napadlo." Usměju se a na moment ji obejmu kolem ramen a přitisknu blíž k sobě. Nechám dotek chvilku trvat a poté jí pustím. "Bude to v pohodě. Přivedeme je zpátky." Pronesu k ní klidným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyWed Feb 25, 2015 7:33 pm

Katsumi Nashida- na cestě

Když mě Sora obejmul kolem ramen, na moment jsem se zachvěla. Do tváře se mi vlila barva, ale přesto jsem mu jednou rukou stiskla tu ruku, kterou mě objímal a usmála se. " Jo, vím, že bude, musím být. Jinak nevím, co by se dělo. Jenom doufám, že se nezdržíme moc dlouho, chci to mít všechno už za sebou."
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyThu Feb 26, 2015 6:38 pm

Kurotsuchi Nemu-prostor před věznicí

"Ne pane, žádné narušení. Prostě se na místě vypařili." Řekla jsem stroze a přeměřila jsem si kapitána od hlavy až k patě. Muže, který byl největší zbraní seireitei, proti hollow. Postrach míšenců a nečistých duší. Měla jsem o něm dost informací na to, abyc se bála toho, jak se dívá on na mě. Chlácholila jsem se tím, že jsem pro něj jen robot a né kříženec gigaie a modifikovné duše.
"Pokud vám již nemohu být dále nápomocna, dovolte mi prosím odejít..."

//Pro další posty do rukongaie vytvořím novou misi.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet Příspěvků : 1931
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 32
Bydliště : Czech Republic
Oblíbená Bleach postava : Yamamoto, Shunsui, Sasakibe

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyThu Feb 26, 2015 10:35 pm

Ikari Junsei - nádvoří

Trochu mě zklamalo, že dvanáctá divize, kterou jsem obdivoval i nenáviděl zárověň pro její vědecké přínosy, nenašla nic dalšího. Mávnutím ruky jsem tedy Nemu odvelel a zadíval jsem se na skupinku.
Nemůžu. Teď s nimi skutečně nemůžu nikam jít. Tihle...tvorové...prostě mají navrch nade mnou i nad mou zanpakutou. Nemohu se před nimi znovu shodit.
Hodně štěstí... popřál jsem jim v duchu a vyrazil pátrat po Seireitei.

Nejprve jsem zašel na nádvoří první divize - k "provizornímu" vězení. To, pochopitelně, chybělo. Něco ale zůstat muselo. Stopy reiatsu, stopy v prachu, nějaké vodítko.
Vyslechl jsem ještě jednou všechny, kteří tam byli, nezávisle na sobě, aby se nemohli doplňovat (nebo ovlivňovat), a vyrazil jsem zpět k vězení. Navýšil jsem reiatsu a vstoupil jsem dovnitř. Moc příjemné to nebylo, ale potřeboval jsem tam najít alespoň něco...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 EmptyFri Mar 06, 2015 8:22 pm

Ikari Junsei

Tvoje kroky tě zavedli na nádvoří. Byla ještě noc, něco málo po půl třetí. Světla moc nebylo. Na místě činu se to ještě hemžilo raněnými, mrtvými a lidmi ze čtyřky.
Mrtví byli převážně z první divize, řadoví členi. Napočítal jsi jich kolem deseti. Další možná už odklidili. Ranění byli nižší důstojníci, sem tam i nějací vyšší. Těch si napočítal kolem dvaceti, kteří byli na místě ošetřováni. Vážnější případy už dozajisté přesunuli na sál do čtyřky.

Výpověď 1.:
Výpověď 2.:
Výpověď 3.:
Výpověď 4.:
Bohužel, jiné stopy jsi nenalezl. Všude bylo spoustu krve od toho, jak Kharib krájel lidi vejpůl, když se mu do rukou dostaly zbraně a navíc se tu za tu dobu prohnalo už spoustu lidí.
Pokud jsi pokračoval zpět do vězení, bohužel, opět jsi nenašel vůbec nic. Zbytkové reiatsu bylo jen unesených a žádná reiatsu stopa nikam nevedla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové začátky - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové začátky   Nové začátky - Stránka 24 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nové začátky
Návrat nahoru 
Strana 24 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
 Similar topics
-
» Návrh na nové souboje

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Shinigami RPG :: Hra-
Přejdi na: