Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Příprava! Odvetný úder!

Goto down 
+7
Kadma
Shunsui
Kashike
GeraltWOLF
NPC
Katsumi Nashida
SteamTiger
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorZpráva
Kaito Rikimaru

Kaito Rikimaru


Počet Příspěvků : 44
Registrován : 22. 06. 15
Oblíbená Bleach postava : Findor Carias

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 8:25 pm

Kaito Rikimaru - 13. divize

"Ale slyšel jsi o mně..." odvětil jsem s úsměvem. Naštěstí nejsem jeden z těch, co se přeceňují. Ano, jsem si dost jistý ohledně boje smečem. Ale rozhodně vím, kdy mám ustoupit.
Nehodlal jsem ale dále rušit podkapitána, určitě už mě měl plný zuby. A jestli ne, byl asi jediný.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 8:39 pm

Kaminari Sora - 9. divize

Hluboce si povzdechnu. "Právě se mu povedlo poštvat proti sobě polovinu záchranného oddílu. Ten kluk má buď koule ze železa a nebo je to prostě magor." Bleskne mi hlavou, když poslouchám okolní hovor. V mysli mi naskočí vzpomínka na mé poslední setkání s Arashim a pohledem utkvím chvíli na Kaitovi. Poté pohled odvrátím a sotva znatelně se ušklíbnu.
Návrat nahoru Goto down
Bastien




Počet Příspěvků : 73
Registrován : 18. 01. 15
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 8:54 pm

Kusanagi Yato - 13. divize

Jelikož budeme trávit nějaký čas společně, tak si už jen myslím své. "Ano, bohužel nic dobrého." Přestanu muži jménem Kaito věnovat jakoukoli pozornost, když ke mě promluví dívka, která se představila jako Katsumi Nashida.

"Jmenuji se Kusanagi Yato, devátá divize." Opět se zdvořile lehce ukloním. "Těší mě, Nashida-san." Znovu se narovnám. "Ano, vypadá to, že budeme v jednom týmu. Doufám, že Vám všem budu užitečný." Při těch slovech se podívám směrem k mlčícímu Sorovi. "Vlastně se nezlobím, jen jsem měl konkrétnější očekávání, to je vše." Pokusím se o pousmání, ale za ta léta už jsem zjistil, že v tom nejsem moc dobrý. "Pokud je to vše, co máme k dispozici, musíme pracovat s tím co máme a tak, aby jsme je přivedli zpět. Celé je to o tom, že bych se rád vrátil ve větším počtu, než ve kterém tam vyrazíme. Ať je to kdekoli" Potom už ale sjedu pohledem na Kashikeho.

Při slovech o strejdovi a pohlavcích jen lehce povytáhnu obočí. Chování některých shinigami nerozumím. Ale to o sobě už vím taky. Pokorně tedy jen přikývnu směrem ke Kashikemu a znovu se postavím ke zdi, s rucemi za zády.

Ponořím se napůl do vlastní mysli a vyhledám Masuzu. Ty se nikdy nepoučíš. Zase jsi to udělal. Masuzu se posměšně ozve a já jí v duchu odpovím. "Co jako?" ... Zase jsi to přehnal. Takhle opravdu nezapadneš. Trochu nakvašeně jí odseknu. "Na tom mi tolik nesejde. Říkám to, co si myslím, že je správné pro bezpečné a úspěšné splnění mise."
Návrat nahoru Goto down
http://www.schvalnekdonatoklikne.cz
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 9:03 pm

Katsumi Nashida- 13.divize

"Moc mě těší Kusanagi-san.Myslím, že zde bude užitečný každý.V pořádku, informace jsou důležité, ale myslím, že teď nám podkapitán nemůže říct mnoho. A já si tedy nepřipouštím, že bychom se měli vrátit v menším počtu. Doufám, že se v naší společnosti budeš cítit dobře." Myslím, že jsem se zachovala celkem mile, což jsem i měla v plánu. Už mě zase začala bole ta moje modřina, což se mi moc nelíbilo. Opřela jsem se Sorovi o rameno a vychutnávala si ještě pár chvil v klidu. Hlavně, aby to všichni přežili.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 9:39 pm

Shunichi Noniro

Připadám si jak ve školce, proč to prostě nemůže být jako v minulosti. Kdy se prostě zakřičelo hurá na ně, a sekalo se kolem se. pomyslel jsem si. Pak přijde Kashike. Vyrazíme hned, jak přijde posel z 12.té s posledními informacemi, chvíli si ho prohlížím, vypadá trochu unavený. Pak se podívám zpátky na skupinku, musím si vás rozdělit hned. Kdo je šermíř, kdo ovládá shunpo, kdo kido? zeptám se hlasitě a vytrhnu je z hašteření.
Návrat nahoru Goto down
Kaito Rikimaru

Kaito Rikimaru


Počet Příspěvků : 44
Registrován : 22. 06. 15
Oblíbená Bleach postava : Findor Carias

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 9:41 pm

Kaito Rikimaru - 13. divize

Zvedl jsem ležérně ruku. "Šerm, zbytek jsem nikdy nepotřeboval..." řekl jsem a čekal, kolik lidí se zázračně stane kidoumástry, aby se mnou nemuseli být ve skupině. Ale co, tak bych šel sám, to už tu taky párkrát bylo.
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 9:42 pm

Katsumi Nashida- 13. divize

Vypadala to, že Shunichi je z nás otrávený, ale nechápala jsem proč. Dřív se s námi normálně bavil a teď by námi opovrhoval?No co, asi se blbě vyspal. Na druhou stranu jsem chápala, že není v lehké situaci, jelikož má před sebou velký úkol. Na jeho otázku jsem zareagovala volně a s klidem. "Já kido."
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 9:43 pm

Kaminari Sora - 13. divize

"Shunpo, šerm." Pronesu pouze a setrvávám na místě u zdi.
Návrat nahoru Goto down
Bastien




Počet Příspěvků : 73
Registrován : 18. 01. 15
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 9:52 pm

Kusanagi Yato - 13. Divize

Když se konečně podkapitán ujal slova, krátce jsem odpověděl.

"Šerm, Shunpo, základy Kida."
Návrat nahoru Goto down
http://www.schvalnekdonatoklikne.cz
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 10:10 pm

Kyoshi Kuchiki-13. divize

"Shunpo, šerm." Ozvalo se za ostatními, když jsem se z čista jasna objevil za hloučkem postav. Můj "bleskový" příchod jisto jistě potvrdil alespoň první z mích tvrzení. Věděl jsem, že Shunichi Noniro je typ člověka, kterej s*re na jméno, takže jsem nespoléhal na žádnou schovívavost a raději jsem se dal hned do vysvětlování.
"Můj pozdní příchod zapříčinila porada s kapitánem Komamurou a podkapitánem Ibou. Jejich jménem vás mám požádat o přijetí mé osoby do mise."
Dal jsem si přepečlivě záležet na tom, abych neříkal slova jako "omlouvám se" a nebo třeba "prosím vás". Dokonce jsem se snažil ani nepozdravit. Panské manýry nebyly mým stylem, ale spoustu lidí, kteří se zde nacházeli mě neznalo a toho bylo třeba využít.
Podíval jsem se na týpka co měl bílý vlasy donutilo mě se to usmát. Moc takových nás tu neběhalo.
Na Soru, Katsumi a Kashikeho jsem kývnul, ty mě už znali.
Kyoshi:
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 10:14 pm

Kaminari Sora - 13. divize

"Hádám, že už tu nejsem nejrychlejší." Pronesu, když si všimnu bleskového kroku a hned poté zjevení Kyoshiho. "Vítej." Prohodím pouze a kývnu mu na pozdrav.
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 10:20 pm

Katsumi Nashida

Když Kyoshi přišel pozdě, ani jsem ho nezaregistrovala. Byla jsem ráda, že se k nám připojí známá tvář. " Ahoj, jsem ráda, že tě zase vidím." Věnovala jsem mu úsměv. Proč se nikdo nehlásí na kido?
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet Příspěvků : 1244
Registrován : 09. 11. 09
Věk : 29
Bydliště : Česká Republika- Brandýs nad Labem
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 10:35 pm

Kashike - kancelář podkapitána 13. divize

Všichni se začali hlásit a já se jen vlídně usmíval. Za mě hlavně shunpo a zabíjení. Šerm bych tomu úplně neříkal. Kyoshimu kývnu na pozdrav a pak přenesu pohled na Shunichiho. S dovolením si vezmu na povel zálohu, pořád mi ještě není úplně do skoku kvůli té bečce sádla, kterou jsem nedávno vyškvařil.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 10:47 pm

Shunichi Noniro

Beru každého, řeknu, když se zjeví Kuchichi, poté trochu nespokojeně mlasknu, všechno šerm a shunpo, , dobře, Kashike vás povede do středu bitvy, já s Kyuji a Katsumi vám budeme čistit cestu kido, na chvilku se odmlčím, v ideálním případě samozřejmě, v tom nejhorším se prostě držte pohromadě a zabíjejte všechno co neznáte. Jsem trochu mrzutý z toho, že nemůžu říct nic konkrétního, ale nevíme do čeho jdeme, jenom připomenu, co se týče našeho arci-nepřítele a jeho pohůnků, všechny kido útoky jsou bezpředmětné, pouze to posiluje jejijch schopnosti. Co se týče těch, co vypadají jako shinigami... Použijte cokoliv, co vás napadne, tenhle boj je beze cti, řeknu tvrdě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet Příspěvků : 1244
Registrován : 09. 11. 09
Věk : 29
Bydliště : Česká Republika- Brandýs nad Labem
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 10:53 pm

Kashike - kancelář podkapitána 13. divize


Tím končí moje rekonvalescence... pomyslím si pochmurně a se zamyšleným úsměvem si pod pláštěm rychle po hmatu překontroluji výbavu. Jak již řekl podkapitán Noniro, protivník je přinejmenším velmi nestandardní. Jakékoliv útoky na bázi reiatsu jim pomáhají v regeneraci, takže jim k ní nedávejte příležitost. Co se těch pseudo shinigami týče, je mezi nimi žena s mečem nabitým elektřinou. Důrazně nedoporučuji v boji s ní jakýkoliv blízký kontakt. Sekům uhýbejte a protiútoky veďte s okamžitým stažením, aby nemohla efektivně krýt. Sora se, pokud si dobře vzpomínám, utkal s jakýmsi žlutým rychlíkem a teď bych ho požádal, aby vám o něm řekl co ví a co se mu osvědčilo. Tím předám Sorovi slovo.
Návrat nahoru Goto down
NPC
Non-Player Characters
NPC


Počet Příspěvků : 68
Registrován : 21. 01. 15
Oblíbená Bleach postava : 霊王

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 10:57 pm

Hitsugaya Toshiro-13. divize

Z porady jsem si to rychlejším krokem zamířil rovnou do 13. divize. Viděl jsem, že už se tam trochu srocujou lidi a že to má Shunichi-fukutaicho celkem pod kontrolou. Já jsem bez okolků vstoupil mezi ně.
"Výborně, podkapitáně Noniro. Dokázal jste svolat poměrně početnou skupinu, So-taicho bude potěšen." Řekl jsem směrem k Shunichimu a poté se otočil spíše na ostatní.
"Situace se má následovně. Dvanáctá divize detekovala místo, kam se nepřítel přemístil. Neznáme jméno, ale máme souřadnice a víme, že ty souřadnice se nacházejí v Hueco Mundo..." Nechal jsem chvíli odmlku s vážnou tváří, aby si všichni byli jistí, že se nejedná o vtip.
"Tam zamíří NAŠE kroky. Z toho vyplývá, že jdu s vámi. Já, Junsei-taicho, Matumoto, Abarai a Izuru. To znamená dva kapitáni, čtyři podkapitáni a vy, kteří jste dle mého odhadu..." Chvíli jsem je přejížděl pohledem. "...všichni na důstojnické úrovni. To vypadá slibně. Z předchozího neúspěchu si nic nedělejte, tentokrát se nenecháme zaskočit. Dopadneme útočníky, zjistíme, jak se jim sakra povedlo zajmout tak silnou skupinu, zachráníme naše přátele a spolubojovníky a..." Přišla další odmlka, při které se mi trochu zasekl hlas. Ta slova mi moc nešla přes pusu. "...přivedeme zpátky uneseného vězně." Což mělo být prioritou této mise... ale bůh ví, že Aizena tam klidně nechám shnít, jen když dostanu všechny naše lidi zpátky...
"Počet nepřátel je neznámý, s některými z nich jste se už střetli a můžete si navzájem porovnat zkušenosti. Čas mise a její trvání také není známo. Může se stát, že nám spoustu času zabere sběr informací, který bude před útokem tak jako tak nutný... Pokud někdo chce odejít, má poslední možnost. Přesun do Hueco Mundo se totiž už připravuje."
Viděl jsem, že už začali s předáváním informací a tak jsem jim teď dal prostor dokončit to, co jsem přerušil.
Hitsugaya Toshiro:
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 11:09 pm

Kaminari Sora - 13.divize

Přikývnutím potvrdím Kashikeho slova. "Hlavní problém tkví v jeho rychlosti. Stíhal jsem jeho pohyby, ale dle mého úsudku je rychlejší. Má vlastní HoHo techniku, která funguje na podobném principu jako kulka vystřelená z pistole. Jeho největší slabost je jeho pýcha, je namyšlený a dá se překvapit. V ten moment ale nastávají skutečné problémy. Jeho dvojče. Pravý opak. Je pomalý, ale má obrovskou fyzickou sílu a odolnost. Jedna dobře mířená rána, může znamenat konec. V boji jsou skvěle sladění. Sám sem nedokázal projít jejich společnou obranou." Odvyprávím svou část. Úklonou pozdravím Hitsugayu a vyslechnu si co chce říct on.
Návrat nahoru Goto down
Bastien




Počet Příspěvků : 73
Registrován : 18. 01. 15
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 11:10 pm

Kusanagi Yato - 13. Divize

Nově příchozího se slabostí pro dramatické vstupu nepoznávám, ale jeho jméno už jsem zaslechl. Když konečně začnou mluvit konkrétně, sám pro sebe si v duchu zareptám. "Takže před pěti minutami na informace nebyl prostor a teď už je." Ušklíbnu se, ale pak opravdu pozorně začnu naslouchat Kashikemu a Sorovi.

Když se potom objeví kapitán a pronese těch několik slov, opravdu se mi uleví. Konečně někdo začal mluvit rozumně. Konečně někdo, kdo nepodceňuje situaci.


Naposledy upravil Bastien dne Mon Jul 13, 2015 11:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.schvalnekdonatoklikne.cz
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 11:14 pm

Shunichi Noniro

Tím kidem jsem měl na mysli trefovat se do těch pseudo shinigami, bojovat tváří v tvář, jeden na jednoho s nimi mohou jen ti nejlepší šermíři, a my nevíme kolik jich může být. Proto bych dal přednost chaosu, před rozkouskováním bitvy na muže proti muži. Musíme zůstat jako celek pohromadě. vysvětlím Katsumi, poté se do toho vloží kapitán Hitsugaya. Takže Hueco, abych se přiznal, tak se mi tam zpátky ale vůebec nechce.
Návrat nahoru Goto down
Kaito Rikimaru

Kaito Rikimaru


Počet Příspěvků : 44
Registrován : 22. 06. 15
Oblíbená Bleach postava : Findor Carias

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 11:47 pm

Kaito Rikimaru - 13. divize

Zajímavé, jak najednou lidi překypovali radami. To je pořád plánování, plánování, taktiky. Pak tam vejdem, oni zaútočí jako první a všechno půjde do hajzlu.
No bezva! A ještě s námi jde to děcko!
Pravdou je, že kapitán Hitsugaya byl jediný kapitán, u kterého jsem se musel velice přemáhat, aby si získal můj respekt.
Rád jsem ale za kapitána Junseie, sicel jsem ho nikdy neviděl v akci, ale z toho, co se o něm povídá, Hollow budou v Hieco Mundo ten nejmenší problém.
"Bojuju sám, je to tak bezpečnější pro lidi okolo..." řekl jsem tak, aby mě ostatní slyšeli.
"Rozsah účinku mé zanpakuto je několik metrů a rozhodně není příjemné přijít s ní do styku. Soudržnost skupiny bych tedy dodržoval spíš vizuálně, jako rojnici."
Musel jsem přidat svůj názor. Vím, co dokážu napáchat, když nedávám pozor.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet Příspěvků : 1931
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 32
Bydliště : Czech Republic
Oblíbená Bleach postava : Yamamoto, Shunsui, Sasakibe

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyMon Jul 13, 2015 11:51 pm

Ikari Junsei - 13. divize

Pomalu jsem došel za Hitsugayou. Už z dálky bylo cítit mé reiatsu. Je pravdou, že za posledních pár dní jsem toho moc nedělal. Hlavně jsem hledal v archivech, jednal s dvanáctou divizí o potvorách, které proti nám stojí, četl jsem si o Aizenovi.
"Hueco Mundo je nehostinná oblast, ale věřím, že nás tam žádní hollow nebudou obtěžovat. Budu vám je držet od těla, na vás je zbytek..."
Přeměřil jsem si je pohledem. Pár nováčků, pár zkušených. Ne zrovna nejepší skupinka. Být to na mě, pošlu tam jedenáctku a dvanáctku, ať si to vyřeší sami. Ale co se dá dělat, dobrovolníci jsou vždy trochu lepší, než nedobrovolně určení jedinci.
Návrat nahoru Goto down
Kadma

Kadma


Počet Příspěvků : 103
Registrován : 16. 08. 12
Věk : 31

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyTue Jul 14, 2015 12:18 am

Kadma - 13.divize

To je povyku. Muži jsou ve svém živlu. Okomentuju v duchu a jen stojím u zdi s rukama skříženýma a všechny poslouchám. Nijak se nezapojuji. Stačilo mi jenom to, že jdu mordovat lidi. Nic víc jsem nepotřebovala. Nad poznámkou toho "trenéra" jak útočí sám jsem se jen ušklíbla. To bych mohla říct taky, když se Miki rozvášní ostří je delší než normálně. Ani několik nově příchozích mě nijak nevytrhlo. Už je jejich opovržlivé pohledy, že si někdo dovolil přihlásit se na tuhle misi, byly velmi povzbudivé pro ostatní. Nicméně jediný ve kterém jsem zatím měla důvěru byl právě Kashike. Jediného jsem ho taky jakžtakž znala. Ono se říká mlčeti zlato. 
Doufám, že jsi připravená, tohle vypadá na pořádný akčňák. 
Uvidíme, která strana bude litovat tentokrát.
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyTue Jul 14, 2015 8:24 am

Katsumi Nashida- 13.divize

Jenom tři s kidem a Kyuji by chtěla být jinde, takže dva. Přišlo mi to celkem málo, ale když mi došlo, že stejně většina těch potvor reitsu ještě využívá k zesílení, řekla jsem si,že by to snad mohlo stačit. Když Sora promluvil o těch dvojčatech, rozhodla jsem se, že ostatní seznámím s tím ledových parchantem."Já bych ještě měla něco málo říct o chlápkovi, se kterým jsem se setkala. Říkám mu ledový muž, asi chápete proč. Je v boji dost dobrý, rychlý, ale co jsem tak postřehla, moc mu nedělají dobře shunpa. A rozhodně bych nikomu z vás nedoporučovala, aby mu vlezl do takové ledové mlhy, co používá. Není to...příjemné" Při mé řeči si vzpomenu na tu hroznou bolest, kterou mi způsobil, když mi propíchl hrudník. Potom se otočím na Shunichiho. "Můžeme si jít zabalit? A kde je potom sraz?"
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyTue Jul 14, 2015 6:21 pm

Shunichi Noniro

Ty jeste nemas sbaleno? trochu povytahnu oboci. Vyrazime hned, jak se otevre brana do Hueco mundo, tak upaluj. Pote se jeste otocim ke skupince, posledni z tech pseudo shinigami vynika v technikach kido. Vlastnosti zanpaktou jsou nezname.



Pisu z telefonu, tak omluvte hacky carky )
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 EmptyTue Jul 14, 2015 6:33 pm

Katsumi Nashida-13.divize

Na jeho odpověď jen kývnu a rovnou vyrazím směrem domů. Tam si do batůžku naházím všechny svoje lahvičky, lahev s vodou, sušenky a něco teplejšího, kdybychom měli někde přenocovat. Samozřejmě se rychle převléknu z šatů do normálního oblečení shinigami. Vzpomenu si při tom na Kyuji.Určitě nemá, co na sebe, když říkala, že ani nebydlí. Proto do batohu přihodím ještě triko a vyrazím zpátky. Když dojdu zpět ke skupince, podám triko Kyuji. "Jestli chceš, tak si to vezmi. Večer se to třeba může hodit." Věnovala jsem jí úsměv a čekala až budeme moct vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 15 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Příprava! Odvetný úder!
Návrat nahoru 
Strana 15 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Shinigami RPG :: Hra-
Přejdi na: