Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Příprava! Odvetný úder!

Goto down 
+7
Kadma
Shunsui
Kashike
GeraltWOLF
NPC
Katsumi Nashida
SteamTiger
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorZpráva
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyTue Jul 14, 2015 6:49 pm

Kaminari Sora - 13. divize

Zůstanu stát na místě, žádné balení nepotřebuju. Nakonec, nic krom toho co mám sebou nemám.
Návrat nahoru Goto down
Bastien




Počet Příspěvků : 73
Registrován : 18. 01. 15
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyTue Jul 14, 2015 6:57 pm

Kusanagi Yato - 13. Divize

Trochu mě překvapilo, že vyrazíme ihned, ale balení jde stranou. Nic krom toho, co už mám u sebe, nepotřebuji.
Návrat nahoru Goto down
http://www.schvalnekdonatoklikne.cz
Kashike

Kashike


Počet Příspěvků : 1244
Registrován : 09. 11. 09
Věk : 29
Bydliště : Česká Republika- Brandýs nad Labem
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyTue Jul 14, 2015 7:43 pm

Kashike - kasárna 13. divize


Mlčky si znovu projdu svou výbavu a dojdu si jen doplnit vodu do polní lahve. Pak se vrátím na místo a pokusím se rozcvičit ztuhlá, poraněná záda. Obvazy jsou stále potřeba, ale rozhodně jsem pohyblivější než předtím. Možná tam dokonce kvůli tomu nechcípnu. Možná.
Návrat nahoru Goto down
Kaito Rikimaru

Kaito Rikimaru


Počet Příspěvků : 44
Registrován : 22. 06. 15
Oblíbená Bleach postava : Findor Carias

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyTue Jul 14, 2015 8:06 pm

Kaito Rikimaru - 13. divize

Všichni se začali balit, měli sbaleno nebo odcházeli. Měl bych si taky zabalit.
Sáhl jsem na rukojeť meče.
Sbaleno...
Otočil jsem se na tu rudovlásku, co mi dluží pohlavek.
"Poslyš, vím, že to není nejvhodnější doba, a že jsem se rozhodně neprojevil při našem prvním setkání nijak zvlášť hezky. Říkal jsem si, že bychom to mohli napravit. Až sevšichni vrátíme živí a zdraví z mise, mohli bychom zajít třeba někam na večeři...Přátelskou, samozřejmě."
Mile jsem se usmál a čekal na odmítnutí.
Návrat nahoru Goto down
Kadma

Kadma


Počet Příspěvků : 103
Registrován : 16. 08. 12
Věk : 31

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyTue Jul 14, 2015 8:18 pm

Kadma - 13.divize 

Najednou začali všichni odcházet a balit si. Já měla sbaleno. Jízlivé řeči a nadšení pro sekání jsem měla vždy po ruce. Narovnala jsem se a pomalu si na záda dala svůj batůžek, který jsem shodila, abych se mohla opřít o zeď. A to zrovna přišel ten muž. Tak jsem se pro změnu zaměřila na něj a vyslechla si ho. 
Ou to je tak roztomilé. Dobře, zase jsem roztála. Vztek byl ten tam. I když jsem na povrchu tak nevypadala. 
"Ani neznám Tvé jméno, "trenére", ale pokud to přežijeme a ty platíš proč ne." odpověděla jsem na můj vkus až moc mile.
Návrat nahoru Goto down
Kaito Rikimaru

Kaito Rikimaru


Počet Příspěvků : 44
Registrován : 22. 06. 15
Oblíbená Bleach postava : Findor Carias

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyTue Jul 14, 2015 8:22 pm

Kaito Rikimaru - 13. divize

"Můžeš se zeptat támhle slečinky. Ta o mně ví všechno." pohodil jsem směrem k Bastienovi a zazubil jsem se
"Nic proti!" houkl jsem, jen tak pro jistotu, že by zase měl nějaký chytrý kecy o mé ubohosti.
"Kaito Rikimaru, čtvrtý důstojník jedenácté divize. A alespoň budu mít motivaci udržet se naživu."
Překvapilo mě, že tak pookřála, čekal jsem zradu, ale co. Alespoň nedá na první dojem.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyTue Jul 14, 2015 8:27 pm

Kaminari Sora - 13. divize

Nemůžu si pomoct a pouze protočit oči, když slyším Kaita. "Člověk by řekl, že ho to přejde. Zjevně ne." Bleskne mi hlavou. Usadím se pohodlně na zem než se dotrousí zbytek.
Návrat nahoru Goto down
Kadma

Kadma


Počet Příspěvků : 103
Registrován : 16. 08. 12
Věk : 31

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyTue Jul 14, 2015 8:32 pm

Kadma - 13.divize

Ohlédla jsem se směrem k Bastienovi. Tady jsou ty vztahy horší než jsem čekala. Zamyslela jsem se nad tím, jak se tu mají všichni rádi. Hmm. Stočila jsem zase pohled na Kaita. 
"Stačilo jen to jméno," usmála jsem se, "Já jsem Kadma." už jsem si ani nepamatovala kolikátý důstojník jsem, moc jsem to nepoužívala, tak jsem to ani neříkala. 
"No jsme zřejmě připraveni." mrkla jsem po ostatních. Měla jsem vlastně zajít odpoledne k tomu doktůrkovi na převaz. To asi nevyjde. Mrkla jsem na svou ruku. Večer si to převážu sama. 
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyWed Jul 15, 2015 9:36 am

Katsumi Nashida- 13.divize

"Věř mi, že mi to opravdu chybět nebude, ale vnucovat ti to samozřejmě nebudu. Beru to s sebou, pro všechny případy, takže kdyby sis to náhodou rozmyslela, tak si řekni, jo?" Potom jsem se otočila k Sorovi. "Tak jak se cítíš? Co ta ruka?"
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyWed Jul 15, 2015 1:53 pm

Kaminari Sora - 13. divize

Mrknu nahoru na Katsumi a věnuju jí úsměv. "V pořádku, nic jí není. Měl jsem u sebe naštěstí jednu moc šikovnou medičku."
Návrat nahoru Goto down
NPC
Non-Player Characters
NPC


Počet Příspěvků : 68
Registrován : 21. 01. 15
Oblíbená Bleach postava : 霊王

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyWed Jul 15, 2015 9:25 pm

Hitsugaya Toshiro-13. divize

Kapitána Junseie jsem kývnutím hlavy přivítal a bedlivě jsem poslouchal poznatky z minulého střetnutí. Upřímně, byl jsem zklamaný. Čekal jsem detailnější popisy, přesnější informace, fakta. Todle byly možná dohady, možná letmé postřehy, možná něco užitečného. Ale co, musíme pracovat s tím co máme.
"Dobrá. Pokud je to všechno, nebudeme se zbytečně zdržovat. Už takhle jsme promrhali spoustu času. Vyrážíme do dvanácté divize." Zavelel jsem a dlouhým shunpem jsem si to zamířil do dvanáctky. Na opozdilce a ty pomalejší jsem nehodlal čekat, každej se dopraví podle svých vlastních možností.

Hitsugaya Toshiro-12, divize


Dorazil jsem na nádvoří dvanácté divize. Tam již byly vztyčeny dva sloupy, vysoké asi tři metry a mezi nimi ležel na zemi kámen. Před tímto útvarem již stáli Renji Abarai, Kira Izuru a Rangiku Matsumoto. Opodál, kousek stranou stáli lidé z dvanácté divize a Kurotsuchi-taicho s Kurotsuchi-fukutaicho (Nemu).
"Kapitáne Kurotsuchi, pokud jste připraveni, požádám vaše lidi o spuštění brány." Řekl jsem po opravdu krátké chvíli čekání, aby se ti, co dorazili se mnou mohli rozkoukat.
Kurotsuchi zamumlal něco v tom smyslu, že by to ty pitomci ještě pokazili a ujal se spouštění brány osobně. Na sloupech byl nějaký panel s tlačítky. Kurotsuchi namačkal nějakou kombinaci a přiložil ruku na sloup. Nemu udělala na druhé straně to samé. Sloupy ozářilo reiatsu a to pak vytrysklo z každého sloupu směrem ke kameni. Kámen se začal pozvolna zvedat, dokud nedosáhl výšky, kde končily sloupy. V ten moment se "brána" zaplnila reiatsu a otevřel se jakýsi černý portál.
"Nuže, kdo půjde první?"
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet Příspěvků : 2663
Registrován : 05. 11. 09
Věk : 28
Bydliště : Kutná Hora
Oblíbená Bleach postava : Hisagi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyWed Jul 15, 2015 9:28 pm

Kaminari Sora - 12. divize

Dojdeme až k dvanácté divizi, kde už je nastoupené procesí. "Tak ať je to za námi." Zašeptám si pro sebe a na dotaz kdo půjde první se přihlásím. Poté se svolením kapitána projdu branou.
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyWed Jul 15, 2015 9:47 pm

Katsumi Nashida-12. divize

Když jsme se přesunuli do 12. divize, začala jsem být nervózní. Nebyla jsem svými shunpy nejrychlejší, ale poslední jsem také nepřišla. Když se Sora přihlásil jako první, vůbec mě to nepřekvapilo. Čekala bych to ještě od Kashikeho, ale Sora byl rychlejší. Mlčky vyrazím za ním.
Návrat nahoru Goto down
Bastien




Počet Příspěvků : 73
Registrován : 18. 01. 15
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyWed Jul 15, 2015 10:20 pm

Kusanagi Yato - 12. Divize

Když se nás Hitsugaya optal, kdo půjde první a viděl jsem, že Sora se rozešel, probleskl mi hlavou náš včerejší nedokončený souboj, ze kterého odešel. Asi spíš instinktivně jsem se pomocí shunpa dostal těsně vedle něj, podíval jsem se na něj pohledem "rivala" a rameno na rameni jsem prošel zároveň s ním.
Návrat nahoru Goto down
http://www.schvalnekdonatoklikne.cz
Kadma

Kadma


Počet Příspěvků : 103
Registrován : 16. 08. 12
Věk : 31

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyWed Jul 15, 2015 10:52 pm

Kadma 13.divize

No tak hurá do akce. Upevnila jsem si meč na zádech, upravila si vlasy a vyrazila též do dvanáctky.

12.divize

Po delší době jsem přišla k ostatním, akorát jsem viděla toho jednoho mladíka lézt ven. Tak jo. Počkala jsem, až se přestanou ti dva strkat a pak jsem vyrazila hned za nimi.
Návrat nahoru Goto down
Kaito Rikimaru

Kaito Rikimaru


Počet Příspěvků : 44
Registrován : 22. 06. 15
Oblíbená Bleach postava : Findor Carias

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyThu Jul 16, 2015 12:30 am

Kaito Rikimaru - 12. divize

Došel jsem s ostatními až do dvanáctky, a když mě iniciativnější předběhli, věděl jsem, že alespoň půjdu poslední. Silný článek musí být i na konci. No a já tomu silnému článku budu krýt záda. Počkal jsem tedy, až projdou všichni a prošel jsem za nimi.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet Příspěvků : 1244
Registrován : 09. 11. 09
Věk : 29
Bydliště : Česká Republika- Brandýs nad Labem
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyThu Jul 16, 2015 10:45 am

Kashike - 12. divize

Tentokrát jsem se shumpem nepospíchal. Možnost být první na místě byla sice krásná, ale za energetické ztráty a bolavá záda mi to nestálo. Proto se na místě objevím až v momentě, kdy už první lidí vstupují do brány. Zařadím se vedle Kadmy a s lehkým úsměvem projdu skrz.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyThu Jul 16, 2015 9:09 pm

Shunichi Noniro

V klidu jsem si odnesl teď už prázdný šálek čaje do bytu, vzal připravené věci a vyrazil do 12té divize. Jak jsem správně předpokládal, došlo k tahanici o to, kdo půjde první. V klidu jsem si počkal a až se naskytlo volné místo, tak jsem se zařadil.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 EmptyTue Jul 21, 2015 10:08 am

PŘESOUVÁME SE DO MISÍ Smile


Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava! Odvetný úder!   Příprava! Odvetný úder! - Stránka 16 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Příprava! Odvetný úder!
Návrat nahoru 
Strana 16 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Shinigami RPG :: Hra-
Přejdi na: