Bleach: Rise of Hollows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


(CZ/SK) Forum RPGame Bleach: Rise of Hollows
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mise 1.-Západní Rukongai

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Kashike

Kashike


Počet Příspěvků : 1244
Registrován : 09. 11. 09
Věk : 29
Bydliště : Česká Republika- Brandýs nad Labem
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise 1.-Západní Rukongai   Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 EmptySun Jan 11, 2015 2:15 pm

Kashike

Najednou se kolem mě rozpoutal živý rozhovor na téma mé osobní výpravy. Zadržte prosím... cením si toho, že o mě máte starost. Opravdu ano a věřte mi, že kdyby nebylo těhle okolností, mile rád se s vámi vrátím. Jenže teď máme čerstvou stopu, něco co jsme do teď neměli a já jsem jediný s dostatečným výcvikem na infiltraci a stopování. Hodlám je jen najít, zjistit co nejvíc informací a vypadnout. Nic víc. Nicméně volba je na kapitánovi, ten tu velí.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise 1.-Západní Rukongai   Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 EmptySun Jan 11, 2015 3:05 pm

Shunichi Noniro

Podívám se na Katsumi, a vítězoslavně se zazubím, teatrálně doplním ukázáním na Kashikeho, vidíš? Já ti to říkal, my bychom se mu maximálně pletli pod nohy. Pak se otočím na kapitána, taicho, jestli má jít, musí jít hned, dokud se to tu hemží lidmi z ostatních divizí a Kashike-san bude moct mít šanci se nenápadně vypařit.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet Příspěvků : 1931
Registrován : 04. 11. 09
Věk : 32
Bydliště : Czech Republic
Oblíbená Bleach postava : Yamamoto, Shunsui, Sasakibe

Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise 1.-Západní Rukongai   Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 EmptyMon Jan 12, 2015 2:42 pm

Ikari Junsei

Kashike projevil svou iniciativu a já jen poslouchal, jak se handrkují a strachují jeden o druhého.
"Čerstvou stopu čeho? Dalších bestií? Nebo snad chceš vyslechnout místní s tím, že ti řeknou něco, co nám neřkne náš vězeň? Jdeme domů a počkáme na informace z první divize. Myslím, že ani tímhle rozruchem jsme nevyrušili tyhle potvory v jejich dosavadní činnosti. Dva dny odpočinek, pak vyrážíme znovu."
Zavelel jsem tónem, kterým jsem jasně uzavřel tohle téma.
Není čas na hloupá rozhodnutí. Tohle byl určitě jen předvoj...
Vydali jsme se zpět do Seireitei.

//přesun
Návrat nahoru Goto down
Katsumi Nashida

Katsumi Nashida


Počet Příspěvků : 261
Registrován : 13. 12. 14
Věk : 27
Oblíbená Bleach postava :

Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise 1.-Západní Rukongai   Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 EmptyMon Jan 12, 2015 3:06 pm

Katsumi

"No, dobře" odpovím Shunichimu a trochu si oddechnu. Můj strach ze mě však úplně odpadne ve chvíli, kdy se k celé situaci vyjádří kapitán. Byla jsem ráda, že můžeme jít domů a pokračovat aspoň na chvíli v našich dosavadních poklidných životech. Když se definitivně rozhodlo o odchodu, v hlavě se mi začaly hodit představy o horké hodinové sprše, o nutelle, kterou jsem měla schovanou doma a o klidu, který na mě čekal. Díky těmto myšlenkám jsem se zazubila a vydala se na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet Příspěvků : 1244
Registrován : 09. 11. 09
Věk : 29
Bydliště : Česká Republika- Brandýs nad Labem
Oblíbená Bleach postava : Shihouin Yoruichi

Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise 1.-Západní Rukongai   Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 EmptyMon Jan 12, 2015 4:43 pm

Kashike


Vyslechnu si kapitánův rozkaz a pokrčím rameny. Provedu kapitáne... Pak se otočím na patě, mlčky si posbírám svou bagáž a vyrazím za ním do Seireitei.

//přeusn
Návrat nahoru Goto down
Shunsui

Shunsui


Počet Příspěvků : 1187
Registrován : 03. 11. 09
Bydliště : Gondor - Jižní Osgiliath

Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise 1.-Západní Rukongai   Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 EmptyTue Jan 13, 2015 10:18 pm

Shunichi Noniro

Posbírám si věci, hodím si je na záda a pomalu si to sypu do seireitei.

//přesun
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Admin
SteamTiger


Počet Příspěvků : 1426
Registrován : 03. 03. 10
Oblíbená Bleach postava : Grimmjow

Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise 1.-Západní Rukongai   Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 EmptySun Jan 18, 2015 10:26 pm

Mise úspěšně splněna.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise 1.-Západní Rukongai   Mise 1.-Západní Rukongai - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mise 1.-Západní Rukongai
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mise 2.-Po stopách Khariba
» Mise 3.-Tam a zase zpátky...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach: Rise of Hollows :: Shinigami RPG :: Mise-
Přejdi na: